Головна / Новини / Попереджаємо про небезпеку біля водойм

Медіа-центр

Попереджаємо про небезпеку біля водойм

Літо – пора відпочинку біля озер, річок, ставків, які є улюбленими місцями, зокрема, рибалок. Звертаємось до них із застереженням: будь ласка, будьте уважними під час риболовлі, адже чимало водойм знаходяться неподалік повітряних ліній електропередач (ЛЕП). Завжди пам’ятайте про безпеку і нагадуйте про це іншим!

Не забувайте, що розмахуючи вудкою можна легко дістати нею дротів ЛЕП і це дуже ризиковано для життя! Завжди зважайте на той факт, що відстань від натягнутих дротів до землі становить 7 метрів (у межах населених пунктів) та 6 метрів за їхніми межами у важкодоступних містах, а довжина вудочок сягає від 4 до 10 метрів. До того ж, сучасні вудки виготовляють із вуглепластику. Цей матеріал є провідником електричного струму.
Небезпечно також підіймати вудки під час переміщення під лініями електропередач. Щоб уникнути наближення і випадкового дотику до проводів слід переносити їх не вгорі, на плечах, а опустити донизу і нести у руці паралельно землі.
Крім того, смертельного удару можна зазнати і без дотику до струмоведучих частин, оскільки при підвищеній вологості повітря біля водойм значно зростає небезпека ураження електричним струмом.
Шановні, будьте пильними, не допускайте необережних рухів у випадках, коли рибалите поруч чи неподалік від ЛЕП. Дотримуйтеся вимог попереджувальних та заборонних плакатів, якими позначені місця заборони риболовлі в охоронних зонах. Старайтесь рибалити у більш безпечних місцях, подалі від ЛЕП.
Пам’ятайте, у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв риболовля взагалі ЗАБОРОНЕНА!
Бережіть себе та життя ближніх і будьте здорові!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ