Головна / Новини / Постанова НКРЕКП від 18.10.2016 № 1841 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості надання послуг з електропостачання»

Медіа-центр

Постанова НКРЕКП від 18.10.2016 № 1841 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості надання послуг з електропостачання»
Постанова НКРЕКП від 18.10.2016 № 1841 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості надання послуг з електропостачання»
З 12 січня 2017 року набула чинності постанова НКРЕ КП «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів надання послуг з електропостачання». Цей документ визначає перелік загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання і регулює відносини, пов’язані із постачанням електричної енергії. і, захистом прав споживачів та наданням енергопостачальником або електророзподільним підприємством компенсації за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання юридичним та побутовим споживачам або замовникам (у разі недотримання гарантованих стандартів якості під час приєднання до електричних мереж).
У разі недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, енергопостачальник сплачує споживачу (замовнику – у випадку недотримання гарантованих стандартів якості під час приєднання до електричних мереж) компенсацію у розмірах, що зазначені нижче. 
Компенсація враховується як авансова плата за спожиту електричну енергію на наступний розрахунковий період, а в разі недотримання гарантованих стандартів під час приєднання до електричних мереж – в перший розрахунковий період після укладення договору про постачання або користування електричною енергією. 
Інформація про надання компенсації зазначатиметься в рахунку на оплату електроенергії або в Особистому кабінеті на сайтi ПАТ «Вiнницяобленерго».
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ