Головна / Новини / Повідомляємо про обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.01.2021р.

Медіа-центр

Повідомляємо про обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії з 01.01.2021р.

На виконання постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 (із змінами і доповненнями) "Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" АТ "Вінницяобленерго" повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік.

Товариством були здійснені відповідні розрахунки та визначені прогнозовані рівні тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на підставі нормативних документів НКРЕКП,  у відповідності до вимог «Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії», затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175 (із змінами і доповненнями) з застосуванням прогнозних макропоказників на 2021 рік, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 року № 671 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021 - 2023 роки».

Обгрунтовані пропозиції та зауваження до проєкту перегляду структури та рівнів тарифів на послуги з розподілу електричної енергії приймаються до 21.09.2020 року включно у письмовому вигляді на адресу: АТ «Вінницяобленерго», вул. Магістратська, 2, м. Вінниця, 21050, та в електронному вигляді на  e-mail: kanc@voe.com.ua,  plan04@voe.com.ua.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед населення України та з метою дотримання та виконання вимог закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» відкрите обговорення проєкту тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «Вінницяобленерго» на 2021 рік відбудеться в режимі відеоконференції на Платформі Skype  23 вересня 2020 року о 10 годині.

Особам, які надали зауваження та пропозиції до проєкту тарифів, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення Товариством буде направлено листи-запрошення щодо проведення відкритого обговорення в режимі відеоконференції.  Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, можуть подати заявки про участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як за 2 дні до проведення відкритого обговорення проєкту тарифів. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: kanc@voe.com.ua, plan04@voe.com.ua. У повідомленні про бажання взяти участь у відкритому обговоренні необхідно обов’язково вказати електронну адресу, яка буде ідентифікатором для відеоконференції.

 Анонімні пропозиції та зауваження, а також пропозиції і зауваження, що були надані після визначеного в інформаційному повідомленні терміну, розглядатися не будуть.

 Результати засідання будуть оформлені протоколом та оприлюднені на офіційному сайті АТ «Вінницяобленерго».

 

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ