Головна / Новини / Практичне навчання для кадровиків

Медіа-центр

Практичне навчання для кадровиків

Відбувся семінар-практикум для працівників кадрових служб усіх структурних одиниць  ПАТ «Вінницяобленерго». Захід  підготували та провели фахівці відділу кадрів управління Товариства та, безпосередньо, начальник відділу Раїса Козаченко. За її словами, мета такого семінару - вдосконалення знань з трудового законодавства з акцентом на особливості ведення кадрової роботи, а також практичне вирішення поточних проблемних питань і обмін досвідом.

- Це плановий захід. Такого  роду  освітні семінари для працівників кадрових служб зі всіх районів області ми проводимо двічі на рік. Теоретичний курс вони вже прослухали у травні поточного року. Цього ж разу навчання носило  більш практичний характер. Додам, що подібного роду заняття  дуже необхідні для кожного, хто їх відвідав. Це своєрідна сходинка, яка дає можливість більш професійно і грамотно вирішувати подальші виробничі питання, що пов’язані з кадровою роботою, - сказала Раїса Козаченко у ході проведення семінару.

Чим більше знаєш, тим більше можеш - це істина. Кадровики Товариства  чітко притримуються її, бо вона цілковито беззаперечна і, головне, дієва.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ