Головна / Новини / Про аварію, що знеструмила пів Вінниці та забрала людське життя.

Медіа-центр

Про аварію, що знеструмила пів Вінниці та забрала людське життя.
Сьогодні об 11.20 в результаті технологічного пошкодження в електромережах АТ «Вінницяобленерго» відбулось знеструмлення низки підстанцій ПС-110/10 кВ, що живлять м. Вінниця. Без світла опинилася значна частина обласного центру. Причиною стала звичайна людська безпечність, яка призвела не лише до аварійної ситуації в електромережі, але й, на превеликий жаль, до трагічного наслідку - втрати життя.
А саме, на окружній дорозі в сторону Тяжилова між ПС 110 кВ «ВЗТА» та ПС 110 кВ«Водоканал» під час вантажно-розвантажувальних робіт сторонніми особами з використанням важкопідйомної техніки в межах охоронної зони ЛЕП-110 кВ відбулось наближення підйомного крану на недопустиму відстань до лінії електропередач. В наслідок відбулось пошкодження проводу електролінії (ПС «Західна» - ВЗТА) і вимкнення п’яти підстанцій ПС-110 кВ, що живлять споживачів майже половини міста Вінниця. Та найстрашніше - загинула людина, під керівництвом якої проводились вантажно-розвантажувальні роботи.
- Щиро співчуваємо родині загиблого. І вкотре просимо усіх жителів Вінниці та області бути максимально уважними, дотримуватися правил робіт в охоронних зонах електромереж. Безпечне поводження з електрострумом не пробачає помилок! Будь ласка, будьте обачливі, бережіть себе та життя оточуючих! - наголошує генеральний директор АТ «Вінницяобленерго Андрій Поліщук, який побував на місці трагічного випадку та взяв роботи з відновлення електропостачання під особистий контроль.
Вже на 15 годину дня аварійними бригадами обленерго електропостачання було відновлено у більшості знеструмлених районів. За словами директора технічного Товариства Віктора Степанця, решту під’єднають до електромережі до 20-ої години поточної доби.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ