Головна / Новини / Про конкурс «Сучасний споживач - 2021».

Медіа-центр

Про конкурс «Сучасний споживач - 2021».
АТ «Вінницяобленерго» оголошує новий конкурс для побутових споживачів «Сучасний споживач - 2021». Він аналогічний минулорічному, «Найсумлінніший  споживач-2020», лише різниться в незначних моментах.
Так само, як і торік, конкурс триватиме впродовж трьох місяців (з 1 березня і до 31 травня) зі щомісячним підведенням підсумків до 15 числа наступного місяця, визначенням методом жеребкування (в рандомному режимі ) переможців,а також врученням їм винагород. Серед кандидатів на перемогу щомісяця розігруватиметься 2 цінних приза – смартфони. Один з них присуджуватиметься учаснику, який вперше передав покази через сервіси VIBER або TELEGRAM . Другий – учаснику, який скористався даними сервісами протягом трьох поспіль місяців до місяця, коли проводився відбір кандидатів. У фіналі конкурсу серед всіх учасників, які були визнані протягом терміну дії конкурсу, окрім власників смартфонів, розігруватиметься суперприз – планшет.   

 

Тож, шановні побутові споживачі АТ «Вінницяобленерго», долучайтеся! Учасником або учасницею нашого конкурсу може стати кожен з Вас, якщо: 
- маєте укладений з обленерго Договір споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії або акцептовану Заяву приєднання;
- передаєте покази свого електролічильника та їх фото через месенджери VIBERабо TELEGRAM у чітко встановлений період (за два дні до кінця розрахункового місяця по третій день наступного за розрахунковим місяця);
- не маєте за особовим рахунком фактів порушень вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії, в т.ч. розкрадань електроенергії.
На усіх етапах розіграшу призів проводитиметься онлайн - трансляція, як підтвердження достовірності та прозорості проведення конкурсу.
Нагородження переможців із врученням їм винагород і подяк «Сучасний споживач - 2021» проводитимуть керівники компанії.
Додамо, що працівники АТ «Вінницяобленерго» та члени їх сімей не допускатимуться до участі у конкурсі!
За цим посиланням Ви завжди легко зможете знайти QR-коди VIBER або TELEGRAM.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ