Головна / Новини / Про медсестер Товариства

Медіа-центр

Про медсестер Товариства

У всесвітній день медичної сестри хочеться розповісти про медичних сестер нашого Товариства. На фото - Іванка Барвінок, яка працює в управлінні АТ "Вінницяобленерго". Є ще Валентина Мандро, котра, як і Іванка Барвінок, працює у кімнаті здоров'я, тільки вже на базі Високовольтних мереж. Кімнати здоров’я діють на нашому підприємстві згідно рішення керівництва з метою покращення медико-профілактичної роботи та забезпечення заходів щодо охорони здоров'я працівників.

Тож енергетики завжди можуть звернутися до медичних сестер Товариства, якщо раптом відчують погіршення самопочуття. Можна сказати, наші медсестри - вартові здоров’я, бо уважно слідкують за його станом впродовж робочого часу. Особливо нині, в умовах карантинних заходів, пов’язаних з пандемією СOVID-19. Медсестри, а також  лікарі Людмила Шкарівська та Людмила Орлик, від 7-ої години ранку  вже на медичному посту. Зустрічають  кожного працівника при вході на роботу. Вимірюють тепературу тіла, проводять дизенфекцію рук і загалом спостерігають за станом здоров'я персоналу, аби не пропустити небезпечну інфекцію. Крім того, медперсонал щодня проводить  передрейсове опосвідчення водіїв нашого підприємства. Це значний обсяг роботи та велика відповідальність. Якщо ж раптом  хтось  занедужає – одразу може звернутится до кімнати здоров’я. Тут завжди  уважно обстежать, нададуть медичну допомогу і  рекомендації у лікуванні, якщо воно надалі потрібно, і просто заспокоять.

Добре, що на підприємстві є медичні працівники. Щиро дякуємо їм за професійне виконання своїх виробничих обов’язків, за турботливе ставлення та увагу до здоров’я енергетиків. Від усього колективу Товариства щиро вітаємо їх з медсестринським святом і бажаємо всього найкращого..  

 

Документи
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ