Головна / Новини / Про нараду технічних директорів у Чернігові

Медіа-центр

Про нараду технічних директорів у Чернігові

Вінницькі енергетики, а саме директор технічний АТ "Вінницяобленерго" Віктор Степанець та начальник оперативно-диспетчерської служби Василь Поліщук, з робочою поїздкою побували в Чернігові. Там взяли участь у нараді технічних директорів та їх заступників, яку організували чернігівські колеги на базі свого Товариства - АТ «Чернігівобленерго».
Спільно з іншими учасниками зібрання, а це представники АТ «Сумиобленерго», ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія»», ТОВ «ЕНЕРДЖІ КОНСАЛТИНГ», ТОВ «Чернігівобленерго», обговорили питання проведеної реорганізації Товариств, напрацьованого досвіду роботи технічного напрямку діяльності компаній, перспектив на майбутнє. Також учасники наради ознайомилися з існуючими умовами роботи місцевих підрозділів на прикладі Ніжинських районних електромереж.

- Ми вдячні нашим чернігівським колегам за якісно підготовлену і проведену зустріч. Це була чудова можливість поспілкуватися з фахівцями технічного напрямку діяльності енергетичних компаній з інших регіонів, обговорити нагальні питання нашої галузі в умовах її реформування, отримати максимум корисної інформації, поділитися напрацюваннями та обмінятися думками. Подібні робочі наради тільки на користь розвитку нашої спільної справи – електроенергетики, - прокоментував участь у нараді Віктор Степанець.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ