Головна / Новини / Про нові ставки плати за приєднання до електромереж

Медіа-центр

Про нові ставки плати за приєднання до електромереж

Днями Національна комісія, що здійснює державне регулювання y сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), переглянула та затвердила нові ставки плати за стандартне приєднання на наступний 2020 рік (постанова № 2460), а також ставки плати за нестандартне приєднання потужності та ставки плати за лінійну частину приєднання на 2020 рік (постанова № 2461).

Про це повідомляється на сайті регулятора. Водночас зазначається, що прийняття такого рішення зумовлено виконанням вимог частини третьої статті 6 та статті 7 Закону України "Про ринок електричної енергії".

Також наголошується, що прийняття нових ставок плати за приєднання до електромереж сприятиме забезпеченню можливості визначення вартості послуги з приєднання на етапі планування створення бізнесу, забезпечить рівноправний доступ до електричних мереж та посилить позиції України в рейтингу сприятливості ділового середовища Світового Банку «Doing Business», що дозволить залучити додаткові інвестиції в економіку нашої держави.

Презентація стосовно основних параметрів та розрахунку ставок плати за приєднання за посиланням НКРЕКП: http://www.nerc.gov.ua/?news=9588

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ