Головна / Новини / Про сервіс «Персональний кабінет» в програмі телебачення

Медіа-центр

Про сервіс «Персональний кабінет» в програмі телебачення

Дізнатися суму до сплати за спожиту електроенергію, роздрукувати рахунок, миттєво сплатити кошти по ньому в  Online-режимі, одразу проконтролювати їх, переглянути попередні й поточні рахунки, внести показники - всі ці та інші функції відтепер доступні для споживачів в “Персональному кабінеті”. Цей  зручний, ефективний та  безкоштовний web-сервіс керування розрахунками за спожиту електроенергію можна знайти на головній сторінці сайту ПАТ “Вінницяобленерго”. 

Послуга  доступна для всіх абонентів Товариства. Необхідно лише бажання та реєстрація. Більшість працівників нашої компанії вже користуються цією послугою, в тому числі і я. Тому скажу, що це досить  мобільно, зручно і ефективно, як для споживачів, так і для надавачів електричної енергії, - зазначив  директор з інформаційних технологій ПАТ “Вінницяобленерго” Юрій Томашевський.

Нагадаємо, сервіс “Персональний кабінет” доступний для жителів Вінниці та Вінницької області, які є споживачами електричної електроенергії ПАТ «Вінницяобленерго».

Більш докладно про зручний сервіс для споживачів також можна буде почути в найближчу суботу, 14 листопада, о 19.00 та в неділю, 15 листопада, о 12.05, переглянувши програму “Економічний вісник” обласного телебачення - ВОДТРК “Вінтера”.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ