Головна / Новини / Про вшанування ветеранів Другої світової війни.

Медіа-центр

Про вшанування ветеранів Другої світової війни.
Напередодні 8 травня - Дня пам'яті та примирення, а також 9 травня - 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, енергетики не забули про її учасників та ветеранів. На жаль, їх так мало залишилось! Всього 8 учасників бойових дій та 13 ветеранів. Усіх згадали, привітали добрим словом та підтримали матеріально, надіславши грошові перекази. Шкода тільки, що через коронавірусні перешкоди відвідати не змогли, як у попередні роки, адже ветерани так потребують живого спілкування! Від того вони молодшають душею. Тож, ніколи не забуваймо про них, підтримуймо, шануймо, поки вони ще з нами! Низький уклін їм, побажання міцного здоров’я і довголіття!
Пам’ятаймо про подвиг усіх, хто приніс Перемогу та пережив лихоліття Другої світової! Світла пам’ять і вічний спокій Героям!
На фото: 95-річний і вічно молодий духом фронтовик Олександр Єгорович Гусєв. Бойовий шлях розпочав у лютому 1944 року, в учебці Північно-Кавказького військового округу. Був навідником міномету 714 стрілкового полку 395 стрілкової дивізії на Першому Українському фронті. Перемогу зустрів курсантом Одеського піхотного училища.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ