Головна / Новини / Проведено День оперативного працівника

Медіа-центр

Проведено День оперативного працівника

Вчора, 23 лютого, на базі Тиврівських ЕМ енергетики  провели  День оперативного працівника для працівників 4 районних електромереж, а саме Тиврівських ЕМ, Тульчинських ЕМ, Гайсинських ЕМ та Немирівських ЕМ. За словами начальника ЦОДС Василя Поліщука, такий захід - це одна із колективних форм роботи з персоналом ПАТ «Вінницяобленерго».

- Це була 4 виробнича нарада із циклу тих, які проводимо, як правило,  щороку у лютому - березні відповідно до запланованих колективних форм роботи з персоналом. Всього маємо провести 7 таких нарад. Зокрема у Тиврові  розглянули  питання  щодо підсумків роботи оперативного персоналу Товариства за минулий рік. При цьому звернули увагу на недоліки, які були виявлені у роботі. Також обговорили питання безпеки, оперативного обслуговування обладнання підстанцій і допуск до роботи в мережах ПАТ «Вінницяобленерго»  сторонніх організацій за умови виконання ними робіт з реконструкції обладнання підстанцій 35-110 кВт.  Порадувало те, що впродовж минулого року з вини оперативного персоналу у роботі не було допущено жодних технологічних порушень та інших недоліків. З цього приводу я щиро подякував підпорядкованому мені персоналу і побажав й  надалі працювати оперативно та ефективно, - розповів Василь Поліщук.

Наступний День оперативного працівника за планом відбудеться 2 березня у Тростянці на базі місцевих ЕМ. Участь у них візьмуть працівники Бершадських, Чечельницьких, Тростянецьких та Теплицьких електромереж.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ