Головна / Новини / Проведено рейд по районах

Медіа-центр

Проведено рейд по районах

З метою покращення виробничої діяльності  на місцях, а саме в структурних одиницях ПАТ «Вінницяобленерго», директор з питань забезпечення бізнесу Товариства Сергій Даниленко  та працівники підрозділу з питань забезпечення бізнесу  побували з робочою поїздкою у Калинівському, Погребищенському та Оратівському районах. Зокрема  відвідали там місцеві електричні мережі.

- Такі рейди нашим підрозділом проводяться часто. По можливості стараємось відвідати усі районні електромережі. Цього разу накопичилась ціла низка запитань і завдань по вище названих СО. Ці питання потребували негайного розв’язання  безпосередньо на місці. Ну, скажімо, треба було  оглянути приміщення, які потребують ремонту, спецтехніку, що за технічними характеристиками вже не може ефективно використовуватися і вимагає ремонту чи абсолютної заміни. Також розглянули  деякі кадрові моменти, поспілкувалися з керівниками електромереж та працівниками. В будь-якому разі, подібні робочі рейди, вважаю, досить необхідні, оскільки  не всі питання можна вирішити в кабінетах , - розповів Сергій Даниленко.

Також директор з питань забезпечення бізнесу Товариства поділився фотосвітлинами, які свідчать про даний виробничий факт.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ