Головна / Новини / Проведено семінар працівників кадрових служб

Медіа-центр

Проведено семінар працівників кадрових служб

У ПАТ «Вінницяобленерго» проведено дводенний семінар працівників кадрових служб структурних одиниць.  Відкрив семінар, оголосив його програму і окреслив основні завдання семінару  директор з персоналу ПАТ «Вінницяобленерго» Віталій Хребтій.

Інформативно і насичено пройшов 27 квітня перший день семінару  у актовій залі управління Товариства. Всі присутні спільно обговорили цілу низку важливих питань, отримали нові фахові і комунікативні знання.

Перед учасниками семінару виступили начальник відділу кадрів Раїса Козаченко, провідні інженери відділу кадрів Віктор Яковенко і Олена Самсонюк, детально ознайомивши присутніх з важливими питаннями та нововведеннями кадрової роботи.

Змістовно про новації трудового законодавства - 2017 розповіла присутнім заступник директора з правової роботи Тетяна Мацедонська.

Від інженера служби цивільного захисту, мобілізаційної роботи і пожежної безпеки Петра Ляховського кадровики почули про новий «Порядок ведення військового обліку».

Психолог Ольга Мородецька  провела інтерактивну лекцію з елементами тренінгу «Комунікативні компетенції як маркер особистісної та корпоративної ефективності».

Другий день семінару, традиційно, проводиться в одній зі структурних одиниць. Цього разу запросили учасників семінару Немирівські ЕМ. На місці ознайомились з досвідом роботи інспектора з кадрів Немирівських ЕМ Юлії Чуткої, оглянули об’єкти соціально-побутового призначення та виробничі приміщеннями електромереж. Про роботу з кадровою документацією розповіли інженери відділу кадрів Товариства Наталія Самборська і Сергій Козача.

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ