Головна / Новини / Призначено заступника директора технічного

Медіа-центр

Призначено заступника директора технічного

Згідно наказу генерального директора ПАТ “Вінницяобленерго” Андрія Поліщука призначено нового заступника директора технічного з низьковольтних електричних мереж. Ним став Олег Худолій, досвід роботи якого  в енергетиці становить близько 30-ти років.

Під час свого представлення перед колективом управління Товариства  він повідомив,  що Вінниччину добре знає, оскільки  у 1983 році  закінчив Вінницький політехнічний інститут і з того часу працює в галузі на різних її об'єктах.

- Все своє трудове  життя я в  енергетиці, як у великій,  так і маленькій. Довгий час працював на Запорізькій атомній станції. Потім на підприємстві електричних мереж. Далі було АК “Київенерго”, філія кабельних мереж АК “Київенерго” на посадах диспетчера, начальника диспетчерської служби, заступника головного інженера з експлуатації. А ще - НЕК “Укренерго” на посадах начальника служби модернізації та реконструкції енергооб'єктів. Тож, не розлучаюся з енергетикою і сподіваюся, що мій досвід, мої знання у плідній співпраці з колективом будуть корисними і в ПАТ “Вінницяобленерго”, - сказав Олег Володимирович.

Сподівання на ефективний  результат роботи висловив  і генеральний  директор Товариства Андрій Поліщук. Зокрема, він  наголосив, що не помилився з останніми призначеннями, а саме  директора технічного   Володимира Лапи, директора фінансового Людмили Кисленко,   директора з питань забезпечення бізнесу Сергія Даниленка, які також нещодавно приступили до своїх обов'язків, і нового заступника директора технічного з низьковольтних електричних мереж Олега Худолія.

- Переконаний, що сімбіоз молодості та досвіду принесуть для нашої компанії якісно позитивний результат,- сказав Андрій Поліщук та побажав усім удачі та успіху в роботі. 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ