Головна / Новини / Призначено заступника директора технічного

Медіа-центр

Призначено заступника директора технічного

Згідно наказу генерального директора ПАТ “Вінницяобленерго” Андрія Поліщука призначено нового заступника директора технічного з низьковольтних електричних мереж. Ним став Олег Худолій, досвід роботи якого  в енергетиці становить близько 30-ти років.

Під час свого представлення перед колективом управління Товариства  він повідомив,  що Вінниччину добре знає, оскільки  у 1983 році  закінчив Вінницький політехнічний інститут і з того часу працює в галузі на різних її об'єктах.

- Все своє трудове  життя я в  енергетиці, як у великій,  так і маленькій. Довгий час працював на Запорізькій атомній станції. Потім на підприємстві електричних мереж. Далі було АК “Київенерго”, філія кабельних мереж АК “Київенерго” на посадах диспетчера, начальника диспетчерської служби, заступника головного інженера з експлуатації. А ще - НЕК “Укренерго” на посадах начальника служби модернізації та реконструкції енергооб'єктів. Тож, не розлучаюся з енергетикою і сподіваюся, що мій досвід, мої знання у плідній співпраці з колективом будуть корисними і в ПАТ “Вінницяобленерго”, - сказав Олег Володимирович.

Сподівання на ефективний  результат роботи висловив  і генеральний  директор Товариства Андрій Поліщук. Зокрема, він  наголосив, що не помилився з останніми призначеннями, а саме  директора технічного   Володимира Лапи, директора фінансового Людмили Кисленко,   директора з питань забезпечення бізнесу Сергія Даниленка, які також нещодавно приступили до своїх обов'язків, і нового заступника директора технічного з низьковольтних електричних мереж Олега Худолія.

- Переконаний, що сімбіоз молодості та досвіду принесуть для нашої компанії якісно позитивний результат,- сказав Андрій Поліщук та побажав усім удачі та успіху в роботі. 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації