Головна / Новини / Рано чи пізно, а борги треба сплачувати

Медіа-центр

Рано чи пізно, а борги треба сплачувати

«Зобов’язати КП «Вінницяоблводоканал» сплатити на користь АТ «Вінницяобленерго» заборгованість за спожиту електричну енергію із врахуванням штрафних санкції в сумі 25,6 млн.грн.». Саме таким рішенням завершилося вчорашнє засідання Господарського суду за позовом АТ «Вінницяобленерго» до КП «Вінницяоблводоканал».

За словами директора с правової роботи Товариства Руслана Кравця, «на жаль, але останнім часом багаторічний партнер став проблемним».

- Господарські відносини нашого Товариства з КП «Вінницяоблводоканал» тривають протягом багатьох років. Увесь час ми намагались іти один одному на поступки і вирішувати поточні проблеми взаємовигідними шляхами. Так намагались зробити і в даній ситуації. Борг КП «Вінницяоблводоканал» переважно накопичувався протягом 2016-2018 років. На початок жовтня 2019 року заборгованість за спожиту електричну енергію становила понад 63 млн. грн. З метою уникнення обурення громади та запобіганню техногенних наслідків, шляхом відключення об’єктів КП «Вінницяоблводоканал» від електроенергії, прийнято рішення про надання можливості реструктуризації наявного боргу. Після численних перемовин з керівництвом водоканалу, нашими неодноразовими поступками в питанні виплати довгострокового боргу, а також за фінансової підтримки обласної та міської влад, КП «Вінницяоблводоканал» таки вдалося частково повернути заборговане. На сьогоднішній день загальна сума боргу становить понад 57 млн. грн. Враховуючи те, що виконання договірних умов щодо реструктуризації боргу керівництвом водоканалу неодноразово порушувались та з огляду на відсутність інших шляхів, спрямованих на вирішення даного питання, ми змушені були звернутися до Господарського суду за захистом прав та інтересів нашого Товариства. З огляду на доведеність законних вимог, судом прийнято рішення про їх задоволення. Погашення заборгованості КП «Вінницяоблводоканал» має відбутися після набрання рішення суду законної сили, - повідомив Руслан Кравець.

Нагадуємо, що датою виконання угоди щодо реструктуризації заборгованості КП «Вінницяоблводоканал» перед АТ «Вінницяобленерго», згідно договору, є 28 грудня 2019 року.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ