Головна / Новини / Робоча зустріч з трудовим колективом Вінницьких ЕМ

Медіа-центр

Робоча зустріч з трудовим колективом Вінницьких ЕМ

Генеральний директор Товариства Андрій Поліщук, директор технічний Віктор Степанець та директор з забезпечення діяльності Сергій Даниленко провели робочу зустріч з працівниками Вінницьких міських електромереж. Під час коротких зборів поцікавилися поточними справами, які озвучив директор Вінницьких ЕМ Віталій Ковальчук, поставили акцент на проблемних питаннях, визначилися з найближчими очікуваннями і перспективами. Зі слів керівника підприємства найбільш гострими залишаються кадрові питання, а також ті, що пов’язані з безпосередньою роботою зі споживачами, зокрема, підключення споживачів до стандартного приєднання.
Керівники Товариства уважно вислухали усіх учасників розмови та взяли все, про що говорилося, на контроль. Зокрема Віктор Степанець пообіцяв підтримку у питанні підключення споживачів до стандартного приєднання, а Сергій Даниленко – у вирішенні питань забезпечення технічними засобами.
Не оминули під час зустрічі й теми реорганізації, яка нині відбувається у Товаристві. За словами Андрія Поліщука, Вінницьких ЕМ вона не торкнулася.
- Наразі маємо 28 районних електромереж. Шляхом об’єднання залишиться 12-ть. Розглядалась позиція об’єднати Вінницькі ЕМ із Замостянськими. Однак і надалі підприємство залишиться самостійною структурною одиницею Товариства, - повідомив Андрій Поліщук.
Завершили робочу розмову приємною несподіванкою, принаймні, для заступника директора з енергозбутової роботи з побутовими споживачами Володимира Мусіянчука. За значний особистий внесок у забезпечення розвитку енергетичної галузі, сумлінну працю і вагомі трудові здобутки його відзначено нагородою Кабінету Міністрів. Андрій Поліщук вручив її Володимиру Мусіянчуку та від імені усіх присутніх побажав йому подальших успіхів. А завершив спілкування з трудовим колективом Вінницьких ЕМ таким висновком.
- Перед нами великі виклики і ще більша відповідальність. Я дуже розраховую на ваше розуміння, підтримку, яка полягає у сумлінній праці кожного з нас. Знаю, як вміють та з якою віддачею завжди працювали і працюють енергетики Вінницьких електромереж. Ані трохи не сумніваюся у вашій професійності. Робимо одну справу. Впевнений, що разом досягнемо очікуваних результатів. Тож працюємо далі, шановні колеги. Щиро дякуємо усім за роботу, - сказав Андрій Поліщук.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ