Головна / Новини / Розчистка трас повітряних ліній–це безпека для споживачів

Медіа-центр

Розчистка трас повітряних ліній–це безпека для споживачів

Сьогодні прес-група Товариства відвідала СО «Замостянські ЕМ». Звичайний робочий день і, ніби, нічого особливого, окрім завдань, які намітили собі до виконання працівники усіх підрозділів цієї структурної одиниці. Зустрів нас директор - Леонід Соломонюк, хоча, як пізніше з’ясувалося, він у законній відпустці. Та вдома керівникові чомусь не сидиться. Зізнався згодом, що не звик відпочивати і що треба проконтролювати роботу по розчистці трас повітряних ліній електропередач – ЛЕП 0,4-110 кВ. Тож напросилися і ми подивитися, як відбувається цей процес. До нашої рейдової команди приєднався також головний інженер СО «Замостянські ЕМ» Юрій Глушко та інженер з охорони праці Валентин Дегтяр. Невдовзі дорога привела до села Бохоники. На вулиці Володимирській вже вправно працювала бригада енергетиків на чолі з майстром Романом Чайкою. Електромонтери Віталій Горпинюк та Сергій Остапчук, озброївшись, так би мовити, бензопилою та іншим необхідним приладдям, виконували належну роботу. Швидкості й ефективності процесу додавала спеціальна техніка, зокрема, автовишка. А ще гарна сонячна погода і доброзичливі місцеві жителі – вони ж – споживачі електроенергії. Леонід Соломонюк розповів, що розчистка повітряних ліній  0,4-110 кВ – це дуже важливий для надійності електропостачання виробничий захід.

- Від нього напряму залежить  покращення стану мереж, безпечна і надійна робота з електропостачання. Розчистку проводимо щоденно, згідно запланованого графіка або заявки від вінничан. Ось бачите, як старий горіх повростав своїм гіллям у провода. Це дуже небезпечно і, насамперед, для самих жителів прилеглих будинків. До того ж, може призвести до замикання в електромережі, до відключення від електропостачання. Щодня розчищаємо до трьох, а то і більше об’єктів. Це від 500-та метрів і до 2-ох кілометрів повітряних ліній. Крім того, обрізка дерев проводиться впродовж року і не залежить від пори. Стараємося, щоправда, проводити такі роботи наприкінці зими - початку весни, коли дерева ще не розквітли і коли не маємо планових капітальних ремонтів, - прокоментував побачене нами керівник енергетиків Замостянських ЕМ.

Залишаючи Бохоники подумалося, завтра буде новий день  і будуть нові об’єкти, нові завдання, нове спілкування зі споживачами електроенергії. І це очікує не лише працівників Замостянських ЕМ, а енергетиків усіх структурних підрозділів нашого Товариства. І всі разом працюють над виконанням спільного завдання - безпечного, ефективного та безперебійного електропостачання. Вдалої всім та успішної роботи

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ