Головна / Новини / Розчистка трас повітряних ліній–це безпека для споживачів

Медіа-центр

Розчистка трас повітряних ліній–це безпека для споживачів

Сьогодні прес-група Товариства відвідала СО «Замостянські ЕМ». Звичайний робочий день і, ніби, нічого особливого, окрім завдань, які намітили собі до виконання працівники усіх підрозділів цієї структурної одиниці. Зустрів нас директор - Леонід Соломонюк, хоча, як пізніше з’ясувалося, він у законній відпустці. Та вдома керівникові чомусь не сидиться. Зізнався згодом, що не звик відпочивати і що треба проконтролювати роботу по розчистці трас повітряних ліній електропередач – ЛЕП 0,4-110 кВ. Тож напросилися і ми подивитися, як відбувається цей процес. До нашої рейдової команди приєднався також головний інженер СО «Замостянські ЕМ» Юрій Глушко та інженер з охорони праці Валентин Дегтяр. Невдовзі дорога привела до села Бохоники. На вулиці Володимирській вже вправно працювала бригада енергетиків на чолі з майстром Романом Чайкою. Електромонтери Віталій Горпинюк та Сергій Остапчук, озброївшись, так би мовити, бензопилою та іншим необхідним приладдям, виконували належну роботу. Швидкості й ефективності процесу додавала спеціальна техніка, зокрема, автовишка. А ще гарна сонячна погода і доброзичливі місцеві жителі – вони ж – споживачі електроенергії. Леонід Соломонюк розповів, що розчистка повітряних ліній  0,4-110 кВ – це дуже важливий для надійності електропостачання виробничий захід.

- Від нього напряму залежить  покращення стану мереж, безпечна і надійна робота з електропостачання. Розчистку проводимо щоденно, згідно запланованого графіка або заявки від вінничан. Ось бачите, як старий горіх повростав своїм гіллям у провода. Це дуже небезпечно і, насамперед, для самих жителів прилеглих будинків. До того ж, може призвести до замикання в електромережі, до відключення від електропостачання. Щодня розчищаємо до трьох, а то і більше об’єктів. Це від 500-та метрів і до 2-ох кілометрів повітряних ліній. Крім того, обрізка дерев проводиться впродовж року і не залежить від пори. Стараємося, щоправда, проводити такі роботи наприкінці зими - початку весни, коли дерева ще не розквітли і коли не маємо планових капітальних ремонтів, - прокоментував побачене нами керівник енергетиків Замостянських ЕМ.

Залишаючи Бохоники подумалося, завтра буде новий день  і будуть нові об’єкти, нові завдання, нове спілкування зі споживачами електроенергії. І це очікує не лише працівників Замостянських ЕМ, а енергетиків усіх структурних підрозділів нашого Товариства. І всі разом працюють над виконанням спільного завдання - безпечного, ефективного та безперебійного електропостачання. Вдалої всім та успішної роботи

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ