Головна / Новини / Роздрібний ринок електроенергії: регулювання навмання?

Медіа-центр

Роздрібний ринок електроенергії: регулювання навмання?

Такою була назва «Круглого столу», який відбувся сьогодні у Вінниці. Організатори заходу,  а це незалежний  аналітичний  центр BRDO, міністерство економічного розвитку та Державна регуляторна служба України,запросили представників влади, бізнесу і громадськості  з метою обговорення актуальних проблем регулювання ринку електроенергії.  Від ПАТ «Вінницяобленерго» участь у заході взяв в.о. заступника директора технічного з перспективного розвитку ПАТ "Вінницяобленерго" Олег Казьмірук.

- Вважаю, що даний захід  - дуже необхідний. Він просто на часі. Також добре те, що він пройшов  у  форматі: влада - бізнес - громада. По-суті, відбувся ефективний діалог зацікавлених сторін. Зокрема під час нього наголос ставився  на багатьох актуальних галузевих питаннях: говорили про якість передачі електроенергії, проблеми модернізації  мереж через недофінансування державою тощо. Більш детально зупинилися на питаннях,  що виникають на етапі підключення середнього бізнесу до мереж електропостачання, а саме споживачів електроенергії від 160 кВт. Згідно сучасного законодавства, а саме статті №21 нового Закону України "Про ринок електричної енергії України", де йдеться про сам процес підключення до електромереж, то дана стаття  набере чинності  лише через  9 місяців. І виходить, що увесь цей час ми просто не можемо підключати споживачів від бізнесу  до електроенергії.  Це, дійсно, велика проблема! Тому добре, що під час «Круглого столу» її детально обговорили, а  представники  влади все це почули. У ході діалогу з ними, а також з іншими учасниками зібрання, вдалося сформувати спільні пропозиції щодо ринку електроенергії . Також буде добре, якщо до них у подальшому, прислухаються і законодавці, - поділився враженням від події  Олег Казьмірук.

Більше детально про «Круглий стіл» у Вінниці - «Роздрібний ринок електроенергії: регулювання навмання?»  читайте і дивіться тут:

https://www.facebook.com/forbizproject/?fref=ts

https://www.facebook.com/brdo.ukraine/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ