Головна / Новини / Розіграно перших два смартфони серед учасників конкурсу «Сучасний споживач-2021».

Медіа-центр

Розіграно перших два смартфони серед учасників конкурсу «Сучасний споживач-2021».
В управлінні АТ «Вінницяобленерго» в рандомному режимі визначили переможців першого етапу конкурсу «Сучасний споживач-2021». Обирали серед загальної кількості учасників – 17 444. Саме стільки побутових споживачів долучилися до оголошеного енергетиками конкурсу. Спочатку методом жеребкування відібрали переможця серед 1783-ох. Це ті споживачі, які вперше передали покази свого приладу обліку електроенергії за допомогою телефонних сервісів VIBER і TELEGRAM . Потім обирали серед решти споживачів (15 661), для яких передача показів через бот-канали стала звичною нормою та найбільш зручним способом. Тож переможцями першого етапу конкурсу стали - Мельник Є. І. з Літина (Вінницькі центральні ЕМ) та Дишлова О.О. з Липовця (Вінницькі східні ЕМ).
З повідомленням про відзнаку від обленерго кожній з них одразу зателефонував директор комерційний Олексій Тарарака. Привітав з перемогою, подякував за участь в конкурсі та старанність щодо передачі показів приладів обліку електроенергії сучасними способами. Також повідомив, що вручення смартфонів, володарками яких вони стали, відбудеться найближчим часом.
- Я особисто з моїми колегами приїдемо до Вас у зручний для Вас час та вручимо призи, - сказав у розмові з переможницями Олексій Тарарака.
Нагадаємо, конкурс «Сучасний споживач-2021» триватиме до 31 травня. Тож є час долучитися до нього усім бажаючим і стати кандидатами на перемогу в наступних етапах, де розігруватимуться ще 4 смартфони і планшет.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ