Головна / Новини / Розпочато укладання договорів про надання послуг з розподілу електричної енергії

Медіа-центр

Розпочато укладання договорів про надання послуг з розподілу електричної енергії

Про це та інше, що стосується роботи  ПАТ «Вінницяобленерго» в нових умовах  ринку електричної енергії,  сьогодні в інтерв’ю місцевим телекомпаніям розповіла директор комерційний Товариства Ганна Пістружак. Зокрема поінформувала, що на виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії»  щодо відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії, в ПАТ «Вінницяобленерго» створено Товариство з обмеженою відповідальністю «Енера Вінниця», яке згідно отриманої ліцензії (Постановою НКРЕКП від 14.06.18р. № 429) почало здійснювати діяльність з постачання електричної енергії споживачам.

- З отриманням ліцензії на розподіл електричної енергії, а це сталося 13 листопада цього року,  наша компанія починає працювати в умовах  нового ринку. Вже від сьогодні усім споживачам наші контролери і оператори будуть надавати заяви про приєднання до договору на розподіл. Усі споживачі починають укладати  договори за двома формами. Так, кожен споживач вже має договір на розподіл електроенергії з ПАТ «Вінницяобленерго», а починаючи з 1 січня 2019 року, він має  ще укласти  договір на постачання електроенергії. Заяви на приєднання до публічного договору на постачання електроенергії будуть надіслані побутовим споживачам поштою або рознесені нашими контролерами, а юридичним споживачам – шляхом особистого вручення  на приєднання до договору на  постачання електроенергії. Незважаючи на те, що ліцензію ми отримали,  термін вступу в дію ліцензії починається з 1 січня 2019 року. Тому  до 1 січня 2019 року усі зобов’язання,  що компанія має на постачання за регульованим тарифом,  вона буде виконувати. Ми дуже просимо споживачів, коли вони отримають дві заяви на приєднання - спочатку до договору  на розподіл, потім до договору на постачання, добре з ними  ознайомитися, підписати і один з примірників повернути до наших районних відділень, як підтвердження згоди споживача укласти договори за новою моделлю ринку електроенергії. Такі вимоги Закону України «Про ринок електричної енергії», який набрав чинності з 11 червня минулого року.  Саме в результаті впровадження цих законодавчих вимог відбувається зміна моделі ринку електроенергії, відокремлення оператора системи розподілу від виробництва, передачі, постачання електричної енергії шляхом створення відповідних суб’єктів господарювання. На виконання Закону в ПАТ «Вінницяобленерго» вже здійснена низка підготовчих кроків для відокремленої діяльності на два напрямки, а саме розподілу (передачі) електричної енергії та постачання електричної енергії. Один з них – це створення електропостачальної організації - товариства з обмеженою відповідальністю «Енера Вінниця», - розповіла телевізійникам Ганна Пістружак.

Більш розгорнуту інформацію  про все це від директора комерційного Товариства можна отримати  з  перегляду сьогоднішніх (20 листопада) телевізійних новин компанії «ВІНТЕРА» о 19.00 і у повторі о 20.40, а також з новин телеканалу «ВІТА» о 19.00 і у повторі о 22.00.

А за цим посиланням http://www.voe.com.ua/novyy-rynok  - детальна  інформація для усіх споживачів щодо нового ринку електроенергії.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ