Головна / Новини / Семінар для працівників кадрів Товариств

Медіа-центр

Семінар для працівників кадрів Товариств

Актуальні питання кадрової роботи обговорювали 2 грудня на семінарі, який організував директор з персоналу ПАТ "Вінницяобленерго" Віталій Хребтій.  Проведенням семінару опікувались всі працівники відділу кадрів управління на чолі з начальником Раїсою Козаченко.

Сьогодні, з прийняттям нового законодавства, зросли вимоги до спеціалістів з кадрової роботи, які мають ретельно вивчати закони та нормативні документи, щоб не допустити порушення чинного законодавства.

Наразі обговорювались нові вимоги Правил організації кадрового діловодства, основні  новації Трудового кодексу України, зміни до Закону України "Про відпустки", робота структурних одиниць в частині організації навчання  персоналу в Учбовому центрі Товариства та інші важливі питання.

До участі в семінарі запросили начальника відділу обласного  ФСС з ТВП Ірину Палій, яка розповіла про новий порядок оплати тимчасової непрацездатності та особливості обчислення страхового стажу.

В роботі семінару взяли участь заступник директора з правової роботи Товариства Тетяна Мацедонська, начальник служби цивільного захисту, моброботи і пожежної безпеки – начальник штабу ЦО Володимир Букрєєв, працівники відділу кадрів Віктор Яковенко, Олена Самсонюк, Наталя Самборська, Сергій Козача, психолог Ольга Мородецька.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ