Головна / Новини / Сервісний центр обленерго завжди радий своїм клієнтам.

Медіа-центр

Сервісний центр обленерго завжди радий своїм клієнтам.

Минув майже місяць, як після затяжного суворого карантину відновлено повноцінне обслуговування замовників послуг та споживачів електроенергії у Сервісному центрі нашої компанії. Він діє у Вінниці по вул. Соборній 50. Як повідомив його директор Олег Казьмірук, до 25 травня робота з клієнтами проводилась у закритому режимі, заяви тоді приймалися онлайн та через встановлені у кожній структурній одиниці Товариства скриньки. Нині ж, в умовах адаптивного карантину, який триватиме до 31 липня, Сервісний центр працюватиме відкрито, але з певними обмеженнями.

- Нашим клієнтам ми завжди раді і в умовах, що склалися, стараємось обслуговувати їх, дотримуючись усіх необхідних заходів безпеки. Насамперед, просимо заходити до приміщення в обмеженій кількості, а саме по одному, та обов’язково у масках індивідуального захисту. При вході до Сервісного центру клієнти можуть скористатися дезінфікуючими засобами, які там знаходяться. Наші працівники також дотримуються заходів безпеки. У приміщенні час від часу проводиться вологе прибирання з дезінфекцією та провітрюванням, - зазначив Олег Казьмірук.

До основних функцій Сервісного центру, за словами його керівника, входить надання платних послуг населенню. Це, зокрема, послуга з приєднання електроустановок замовника до мереж оператора системи розподілу, послуга оператора автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії (АСКОЕ), послуга доступу до елементів інфраструктури та інші.

- Працівники Сервісного центру стараються надавати усі послуги максимально швидко і якісно. Оперативність, ефективність і якість – це, власне, основні принципи нашої роботи. Постійно з колективом аналізуємо її, а саме, як покращити наші послуги, як пришвидшити їх надання, вдосконалити тощо. Не зважаючи на складну ситуацію, яка склалась з пандемією в країні, ми робимо все можливе, аби наші клієнти були задоволеними, - доповнив директор Сервісного центру.

Додамо, Сервісний центр обслуговування клієнтів АТ «Вінницяобленерго» працює за принципом роботи «єдиного вікна». Споживачі в одному місці можуть проконсультуватися з усіх питань, а також залишити заявку або звернення до будь-якого зі структурних підрозділів обленерго. З повним переліком платних послуг Сервісного центру, а також розкладом роботи установи можна ознайомитися тут. 

На фотосвітлинах - колектив Сервісного центру Товариства та його клієнти в один із робочих днів

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ