Головна / Новини / Сезон оздоровлення дітей розпочато

Медіа-центр

Сезон оздоровлення дітей розпочато

З першим місяцем літа  настав і сезон оздоровлення дітей енергетиків. Як  у попередні роки їм запропоновано відвідати літні табори, що діють на теренах нашої області. Перша  зміна стартувала на початку червня, - повідомив голова профкому ППО  ПАТ «Вінницяобленерго» Олександр Вдовиченко.

- Цьогоріч діти наших працівників мають змогу цікаво, змістовно та із великою користю для здоров’я  відпочити у таких таборах, як «Колос», що на вулиці  Нагірній у Вінниці, «Ім. Ю. Рябчинської»  у смт. Стрижавка Вінницького району, «Маяк» у Селищі Тиврівського району, «Казкова долина» у с. Сосни Літинського району, санаторій «Сокілець» у Немирівському районі, санаторій «Подільський Артек» у с.Заозерне Тульчинського району. Перша зміна, у тому числі і з дітьми наших енергетиків, там вже відпочиває. В усіх цих таборах та  санаторіях створено гарні умови для малечі: п’ятиразове  харчування, медичний догляд,різноманітні ігри,екскурсії тощо. З дітьми працюють вихователі, які мають великий професійний досвід і вміння організувати незабутній відпочинок. До того ж, свіже повітря, ласкаве сонце, чиста вода та культурно-спортивні розваги на берегах водоймів рідної Вінниччини  підуть хлопчикам і дівчаткам лише на користь, - розповів Олександр Вдовиченко.  

Також, за словами голови профкомуППО, цьогорічні умови  дитячого літнього відпочинку значно вигідніші. Йдеться про оплату за путівку.

- Якщо торік профком оплачував 50% вартості путівки до дитячого табору чи санаторію, то цьогоріч - 65%. Для батьківських гаманців, вважаю, це суттєва допомога. Крім того, не забуваймо про  базу відпочинку «Енергетик» у Степашках  Гайсинського району, де також  можна відпочити нашим працівникам разом зі своїми  дітьми, - додав очільник профспілчан нашого Товариства.  

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ