Головна / Новини / Ще один смартфон від обленерго у жительки с.Заозерне.

Медіа-центр

Ще один смартфон від обленерго у жительки с.Заозерне.
Директор Тульчинських ЕМ Олександр Чорнописький та заступниця директора з розподілу електричної енергії цієї ж структурної одиниці Тетяна Рудь завітали до жительки села Заозерне Зої Яковуник і вручили їй новенького смартфона. Це приз за участь у конкурсі «Сучасний споживач-2021». Пані Зоя стала переможницею його другого туру.
- Звичайно, що я дуже рада і моя родина також. Дякую вам та усім, хто організував таку акцію. Добре, що є така можливість для людей виграти цінну річ в теперішній такий непростий час. Знаєте, я не раз брала участь в різноманітних конкурсах, але жодного разу нічого не вигравала. І коли подзвонили від обленерго та повідомили, що я стала власницею призового смартфона, то зовсім не повірила. Чесно кажучи, до останнього не вірила. Та, виявляється, правда! Тепер із задоволенням буду з донькою користуватися по черзі. Саме моя доня Альона, залучила мене до цього конкурсу, підключила телефон до вайбера і заохотила щомісячно передавати з нього покази електролічильника, - розповіла щаслива володарка смартфона під час спілкування з працівниками обленерго.
Вітаємо Зою Яковуник і нагадаємо іншим нашим побутовим споживачам: конкурс «Сучасний споживач-2021» наближається до фіналу. Незабаром відбудеться останній розіграш призів. Тож у вас, шановні, є шанс стати володарем ще двох смартфонів та головного приза - планшета.
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ