Головна / Новини / Щирі вітання невтомним бухгалтерам та економістам!

Медіа-центр

Щирі вітання невтомним бухгалтерам та економістам!

Щороку 16 липня в Україні відзначають працівників бухгалтерської справи. Офіційне професійне свято  - День бухгалтера встановлене на підставі Указу Президента України від 18-го червня 2004 року.

В ПАТ «Вінницяобленерго» працює  225  бухгалтерів та економістів. Переважна більшість з них – жінки.  Напередодні свята керівництво Товариства привітало невтомних трудівників цієї кропіткої праці. Як зазначила директор фінансовий  Людмила Кисленко, у сучасному світі без бухгалтерів не обходиться жодне підприємство, фірма чи компанія. Нині бухгалтер  та економіст  не тільки веде облік, а й здійснює чіткий контроль та аналіз. Тому дуже важливо, щоб у цій сфері працювали істинні професіонали, для яких звіти, цифри, рахунки – не нудна робота, а покликання.

 А генеральний директор Андрій Поліщук  від імені колективу підприємства і від себе особисто надіслав  бухгалтерам та економістам вітання із такими словами: «Шановні! Високо цінуємо ваші професійні якості та щиро дякуємо за плідну працю!  В неї ви  вкладаєте всі свої сили, знання, досвід. Саме від  вашого професіоналізму  залежить порядок у справах, комерційна стабільність  та  успіх нашого підприємства. Тож сердечно вітаємо вас із такої нагоди.  Бажаємо  завжди  міцного здоров’я, добра, щастя, родинного благополуччя! Нехай улюблена робота  приносить вам радість і додає впевненості  у власних силах. А ще бажаємо ніколи не втрачати почуття гордості за свою професію - одну із найбільш важливих у суспільстві! Зі святом вас, колеги!»

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ