Головна / Новини / Слідами теми: борг облводоканалу

Медіа-центр

Слідами теми: борг облводоканалу

Сьогодні, 30 вересня, АТ «Вінницяобленерго» мало провести заплановане відключення від електроживлення об’єктів водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Вінницяоблводоканал». Причина відома вже широкому колу громадськості: за несплату заборгованості згідно договору № 1291 про реструктуризацію, що укладений з АТ «Вінницяобленерго» від 28.12.2018 року.
Станом на 30.09.2019 року недоплата по договору реструктуризації (враховуючи платіж вересня 2019 р.) становить 45 млн. 312 тис. грн. При цьому зауважимо, що у вересні оплата по договору реструктуризації від облводоканалу не надходила взагалі.
Цього ж дня, 30 вересня, АТ «Вінницяобленерго» отримало листа від КП «Вінницяоблводоканал» з проханням не припиняти електроживлення. Зокрема, у ньому йдеться про те, що КП «Вінницяоблводоканал» даним листом від 30.09.19р. за №3/013-2038 гарантує АТ «Вінницяобленерго» до 2 жовтня поточного року перерахувати кошти в розмірі 2 млн. грн. в рахунок погашення заборгованості згідно договору про реструктуризацію №1291. Зваживши на складність ситуації, що виникла з КП «Вінницяоблводоканал», та з метою її врегулювання, і, головне, розуміючи потреби мешканців міста Вінниці у послугах водопостачання і водовідведення,
АТ «Вінницяобленерго» вкотре йде на поступки та відтерміновує припинення електроживлення об’єктів облводоканалу з 30.09.2019 року на 09.10.2019 року. Сподіваємось, керівництво КП «Вінницяоблводоканал» за фінансової підтримки Вінницької міської ради виконає свої обіцянки.

Фото листа від керівника КП "Вінницяоблводоканал" Олександра Чернятинського - нижче.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації