Головна / Новини / Слідами теми: борг облводоканалу

Медіа-центр

Слідами теми: борг облводоканалу

Сьогодні, 30 вересня, АТ «Вінницяобленерго» мало провести заплановане відключення від електроживлення об’єктів водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Вінницяоблводоканал». Причина відома вже широкому колу громадськості: за несплату заборгованості згідно договору № 1291 про реструктуризацію, що укладений з АТ «Вінницяобленерго» від 28.12.2018 року.
Станом на 30.09.2019 року недоплата по договору реструктуризації (враховуючи платіж вересня 2019 р.) становить 45 млн. 312 тис. грн. При цьому зауважимо, що у вересні оплата по договору реструктуризації від облводоканалу не надходила взагалі.
Цього ж дня, 30 вересня, АТ «Вінницяобленерго» отримало листа від КП «Вінницяоблводоканал» з проханням не припиняти електроживлення. Зокрема, у ньому йдеться про те, що КП «Вінницяоблводоканал» даним листом від 30.09.19р. за №3/013-2038 гарантує АТ «Вінницяобленерго» до 2 жовтня поточного року перерахувати кошти в розмірі 2 млн. грн. в рахунок погашення заборгованості згідно договору про реструктуризацію №1291. Зваживши на складність ситуації, що виникла з КП «Вінницяоблводоканал», та з метою її врегулювання, і, головне, розуміючи потреби мешканців міста Вінниці у послугах водопостачання і водовідведення,
АТ «Вінницяобленерго» вкотре йде на поступки та відтерміновує припинення електроживлення об’єктів облводоканалу з 30.09.2019 року на 09.10.2019 року. Сподіваємось, керівництво КП «Вінницяоблводоканал» за фінансової підтримки Вінницької міської ради виконає свої обіцянки.

Фото листа від керівника КП "Вінницяоблводоканал" Олександра Чернятинського - нижче.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ