Головна / Новини / Сьогодні - День народження нашого Товариства

Медіа-центр

Сьогодні - День народження нашого Товариства

Шановні колеги, ветерани праці, друзі!

140 років тому розпочалося зародження енергетичної галузі Вінниччини. Протягом століття відбувалася активна електрифікація нашої області. А чверть сторіччя тому, 9 серпня 1995 року, наша компанія, згідно наказу міненерго України, отримала статус акціонерного товариства.

25 років поспіль працюємо для того, щоб кожна оселя на Вінниччині була зі світлом. Майже 5 тисяч працівників нашого Товариства, у 12 структурних підрозділах, забезпечують надійне постачання електроенергії для споживачів. При цьому наш дружній колектив  щоденно долає труднощі на тлі складної економічної ситуації, реформування галузі, тарифної нестабільності. До того ж,  утримуємо в робочому стані зношене енергогосподарство, 80% якого потребують модернізації. Всупереч перешкодам, забезпечення електроенергією не припиняється і ми робимо все можливе задля стабільної роботи енергетичного сектора Вінниччини.

Впевнений, нам вдасться подолати труднощі. Вірю у силу колективу Товариства! Попереду – процес вдосконалення та ще більш якісні результати праці. Досвід та фахові вміння персоналу – це головний стратегічний ресурс компанії.

Щиро дякую кожному працівникові Товариства за щоденну працю і професіоналізм!

Як генеральний директор, роблю все для того, аби  компанія і надалі стабільно діяла і вдосконалювалась, у тому числі в напрямку покращення умов праці, підвищення зарплат, соціальної захищеності персоналу.

Бажаю кожному співробітнику подальших трудових успіхів, міцного здоров’я, миру та достатку, а підприємству - стабільності та процвітання. Нехай наша спільна робота і надалі буде плідною, в колективі панує атмосфера взаєморозуміння, поваги і підтримки.

А нашим споживачам та клієнтам, від імені всього колективу - щира подяка за те, що були і залишаєтесь з нами!

З Днем народження, «Вінницяобленерго»!

Генеральний директор АТ «Вінницяобленерго»   Андрій Поліщук

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ