Головна / Новини / Спека крадіям не завадила

Медіа-центр

Спека крадіям не завадила

Знову крадіжка обладнання у ПАТ «Вінницяобленерго».  

Цього разу крадії  зняли з опор близько  4830 метрів проводу.   Відсутність проводів виявила оперативно-виїзна бригада Іллінецьких електромереж біля села Бабин. Черговий диспетчер електромереж негайно повідомив поліції про крадіжку майна Товариства.

По цих та інших випадках  відкрито кримінальні впровадження, виявляються особи, які можуть бути причетними до нанесених Товариству збитків. На жаль, більшість справ так і залишається нерозкритими.

Тому вкотре звертаємося до наших споживачів і просимо їх не залишатися байдужими до порушеного питання, бути більш пильними  і свідомими! Будь ласка, повідомляйте нам, енергетикам, а також правоохоронцям про будь-які підозрілі моменти, що виникають на ваших територіях.

Якщо ви маєте інформацію про крадіїв, то  повідомте ПАТ «Вінницяобленерго» і отримаєте грошову винагороду.  Звертатись за телефонами:  (0800) 217-217;  (0432) 65-95-95.   Дзвінки безкоштовні.   Також  цілодобово діє телефон довіри – 050-302-70-33.

Додамо,  за шість місяців поточного року на об'єктах електроенергетики ПАТ “Вінницяобленерго” сталося більше 12 випадків крадіжок  електричного обладнання. Загальна сума збитків сягнула майже 500 тисяч гривень.  У минулому,  2015 році,  сума збитків від крадіжок  склала  737 тисяч гривень.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ