Головна / Новини / Спортивна новина.

Медіа-центр

Спортивна новина.
Днями у Ніжині Чернігівської області відбувся товариський турнір з міні-футболу серед керівного складу українських енергетичних компаній. Участь у ньому взяли і працівники нашого Товариства, повернувшись із змагань з почесним призовим третім місцем. Загалом в турнірі змагалося чотири команди, а саме АТ «Чернігівобленерго», АТ «Сумиобленерго», АТ «Полтаваобленерго» і АТ «Вінницяобленерго». У складі вінницької команди енергетиків були 10 гравців, а саме директор технічний Віктор Степанець, директор комерційний Олексій Тарарака (капітан команди), заступник директора комерційного Вадим Яненко, директор Вінницьких міських ЕМ Олександр Плотиця, заступник директора з розподілу електричної енергії Вінницьких центральних ЕМ Іван Дученко, заступник директора з розподілу електричної енергії Могилів-Подільських ЕМ Олег Сваток, начальник відділу по роботі з інвестиційною програмою Товариства Анатолій Ткаченко, начальник відділу правового забезпечення Товариства Сергій Мельничук, начальник цеху з ремонту електротехнічного устаткування Товариства Павло Трохимчук, начальник відділу формування корисного відпуску Товариства Володимир Котик.
Переможцями турніру стала команда полтавських енергетиків, друге місце - у чернігівчан, третє, як вже згадували, у вінничан. Організаторами турніру виступили керівництво та профспілковий комітет АТ «Чернігівобленерго».
- Щиро дякуємо організаторам за можливість взяти участь у цьому турнірі, за можливість відчути силу футболу, його енергію, яка, насправді, допомагає і у роботі, і у житті. Адже робота енергетиків дуже напружена і рідко знаходиться вільний час на заняття спортом і, зокрема, улюбленим футболом. Змагання у Ніжині виявилися не тільки захоплюючою спортивною грою, а ще й гарною зустріччю з колегами-однодумцями. Ми вкотре переконалися, що футбол – то велика сила, яка об’єднує людей, згуртовує колективи, не дозволяє зупинятися на досягнутому і спрямовує до нових перемог, - поділився власними враженнями від турніру директор комерційний АТ «Вінницяобленерго» Олексій Тарарака.
 
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ