Головна / Новини / Сильна гроза і град знеструмили електролінії та наробили шкоди

Медіа-центр

Сильна гроза і град знеструмили електролінії та наробили шкоди

Вінниччиною знову пронеслася негода. Минулої доби через сильний вітер, грозу та зливу відбулось вимкнення низки повітряних електроліній (ПЛ) 10 кВ у Вінниці та декількох районах області. Особливо постраждали від негоди Калинівський, Тульчинський та Крижопільський райони. Тульчинський та Крижопільський – найбільше, оскільки там ще й випав град. За повідомленням директора Крижопільських ЕМ Юрія Благути та головного інженера цієї структурної одиниці Сергія Вихристюка, град сипав, мов з відра та величиною, як середнє яблуко.

- Сипало протягом десяти хвилин, наробило шкоди. Без світла залишилося понад три тисячі наших споживачів. Одразу на лінії виїхали 4 аварійні бригади. Вже до вечора вчорашнього дня більшу частину пошкоджених ліній вдалося заживити. На ранок залишилось знеструмленими 700 осель. Роботи тривали впродовж минулої ночі і тривають досі та ще під посиленим дощем, який не припиняється. До кінця світлої пори 22 вересня усі споживачі будуть підключені до лінії електропередач, - проінформував у телефонній розмові Сергій Вихристюк.

Також, за словами головного інженера Крижопільських ЕМ, град дуже понищив дахи місцевих будівель, побив шибки в оселях та на автотранспорті. Це, переважно, в одній з частин райцентру Крижопіль та у селах Голубече і Красносілка. Люди, на щастя, не постраждали. Нині підраховуються матеріальні збитки.

Значно пошкодив град і майно структурної одиниці «Крижопільські ЕМ», про що повідомив під час ранкової селекторної наради директор Юрій Благута. До районних електромереж одразу виїхали представники управління Товариства. За словами директора з питань забезпечення бізнесу ПАТ «Вінницяобленерго» Сергія Даниленка, крижопільчанські колеги обов’язково отримають фінансову допомогу.

- Кошти на відновлення покрівель дахів Крижопільських електромереж, зокрема, самого приміщення РЕСу, цехів, складів, а також на відновлення розбитих вікон будівель та технічного транспорту, вже не кажучи про металеву їх частину, то ми візьмемо з планових робіт і переведемо на закупку необхідних матеріалів для наших колег у Крижополі. Ясна річ, що допомога їм зараз необхідна. Остаточні збитки тільки підраховуються нашими спеціалістами, які поїхали до району, аби з’ясувати всі наслідки цієї неприємності від матінки-природи, - сказав Сергій Даниленко.

Додамо, що за прогнозами синоптиків 22 вересня та у вихідні дні – 23, 24 вересня, по області та у м.Вінниця очікується дощ з грозою, подекуди сильний вітер і град. Тож, шановні вінничани, будьте обережними! Втім, не зважаючи на примхи ранньої осені, нехай ваше життя нічого більше не захмарює!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ