Головна / Новини / Технічне навчання у Літині

Медіа-центр

Технічне навчання у Літині

Днями в СО «Літинські ЕМ» проведено технічне навчання оперативного та оперативно-виробничого персоналу.

Про це повідомив директор структурної одиниці Товариства Борис Токар.

За його словами, технічне навчання організовано центральною диспетчерською службою управління ПАТ “Вінницяобленерго”. Проводилося воно з метою перевірки, а також розширення і поглиблення знань, умінь і навичок працівників відповідно до вимог сучасного виробництва в електроенергетиці.

Як сказано у повідомленні, безпосередньо навчання провели заступник начальника центральної диспетчерської служби Володимир Лонський, начальник служби охорони праці Анатолій Семесенко, заступник начальника служби підстанцій 35 кВ і вище Сергій Макогоненко. У ході навчання вони поставили особливий акцент на детальному аналізі помилок, що мали місце в ПАТ «Вінницяобленерго» при обслуговуванні підстанцій персоналом ОВБ, майстрами, електромонтерами протягом минулого року. Також дали роз`яснення щодо попередження подібних некоректних дій з боку персоналу СО, наголосили на питаннях травматизму із порівняльною статистикою в Україні та світі.

Практична частина занять відбулась на підстанції 35/10 «Уладівка», безпосередньо на модернізованому обладнанні. Зокрема працівники Літанських ЕМ продемострували чітке виконання виводу з резерву в ремонт силового трансформатора Т-2 згідно бланку перемикань, а також процес встановлення переносного, зі сторони 10 кВ, та стаціонарного, зі сторони 35 кв, заземлення. Особлива увага приділялась конструктивним деталям нових трансформаторів, а саме покращеному газовому реле та повітряному фільтру. При цьому наголошувалось на вірній методиці ввімкнення і вимкнення комутуючих ножів ЗН та ТН 35 кВ. Учасники навчання також спробували зручність регулювання напруги на пристрої РПН трансформатора Т2, оглянули комірки ТВП із вдалими спробами перемикання регулювання напруги з ручного в дистанційне і навпаки.

- Загалом подібні навчальні заходи - тільки на користь робочому процесу. Вони планові і проходять в усіх структурних підрозділах нашого Товариства, - резюмував начальник центральної диспетчерської служби Василь Поліщук.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Передати покази лічильника
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ