Головна / Новини / Тренування заради безпеки

Медіа-центр

Тренування заради безпеки

На території ПС-35-110 кВ «Південна» відбулися спільні протипожежні тренування персоналу СПС Товариства з 4 Державною пожежно-рятувальною частиною ГУ ДСНС у Вінницькій області. Мета даних тренувань - відпрацювання навичок  з допуску пожежно-рятувальних підрозділів до місця гасіння пожежі  на території підстанції  та дій з ліквідації осередку пожежі.

Про це повідомив провідний інженер з пожежної безпеки управління Товариства Віктор Федосєєв. За його словами, згідно тематики тренування черговий електромонтер ПС виявив загоряння мастила біля трансформатора і оперативно доповів про це черговому диспетчеру ЦДС.

- Черговий диспетчер ЦДС у свою чергу повідомив про пожежу Державній службі  з надзвичайних ситуацій. Черговим електромонтером ПС  було проведено перемикання електрообладнання та його вимкнення. Слідом  прибув і  підрозділ 4 ПДПЧ .   Вогнеборцям видали допуск на проведення гасіння пожежі та  провели інструктаж  з електробезпеки. Після інструктажу та ознайомлення зі схемою розташування обладнання на ПС,  згідно картки пожежогасіння, караулом пожежно-рятувальної частини було проведено  заземлення пожежної техніки та бойове розгортання від пожежного автомобіля.  Подано піногенератор на гасіння пожежі і водяні стволи на охолодження  сусіднього трансформатора. Все відпрацювали чітко, по схемі, як і належить в таких ситуаціях, - розповів Віктор Федосєєв.

Також провідний інженер з пожежної безпеки управління Товариства додав, що вінцем  тренування стали підсумки щодо дій персоналу Товариства та ДСНС. Наголос поставили  на виявлених помилках та заходах з  їх недопущення.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ