Головна / Новини / Триває конкурс професійної майстерності електромонтерів

Медіа-центр

Триває конкурс професійної майстерності електромонтерів

Конкурси професійної майстерності персоналу по експлуатації розподільних мереж АТ "Вінницяобленерго" проводяться кожного року. Конкурс має за мету визначити рівень професійної підготовки майстрів, електромонтерів бригад розподільних мереж, підвищення кваліфікації персоналу, профілактику виробничого травматизму, обмін досвідом та пошук резервів виробництва. Змагання мають три етапи. На першому етапі визначається краща бригада в окремій структурній одиниці Товариства. Таким чином обираються 28 бригад-учасників другого етапу конкурсу. На другому етапі проводяться змагання у п’яти зонах, по 5-6 бригад в кожній. Третій етап фінальний. Участь в якому візьмуть бригади, які посіли перші місця у другому етапі.

15 травня, на навчально-тренувальному полігоні Мурованокуриловецьких електромереж проведено другий зональний конкурс, участь в якому взяли бригади Барських, Жмеринських, Мурованокуриловецьких, Чернівецьких, Шаргородських та Ямпільских електромереж.
З початком конкурсу учасників привітали заступник директора технічного з низьковольтних мереж Антон Перевертайло, директор Мурованокуриловецьких електромереж Володимир Пушкар. Головний суддя змагань Борис Грушко, заступник начальника СРМ, очолив суддівську бригаду, яка складається з працівників служб розподільних мереж, охорони праці та відділу цивільного захисту, моброботи і пожежної безпеки.
Всі бригади-учасники показали непогані результати. За підсумком балів перше місце - у бригади Барських ЕМ.
Наступний зональний конкурс відбудеться у Козятинських ЕМ.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ