Головна / Новини / Тривають змагання з професійної майстерності

Медіа-центр

Тривають змагання з професійної майстерності

7 травня на базі СО  ”Тульчинські електричні мережі” відбувся перший етап  зональних змагань професійної майстерності  персоналу з експлуатації розподільних мереж. Захід  проводився  на  навчально-тренувальному полігоні структурної одиниці.  Участь в ньому взяли   5  експлуатаційно-ремонтних бригад  районних електромереж. До складу кожної  входили по два електромонтера  та  майстер.

- В результаті змагань  першість виборола  бригада Тульчинських ЕМ на чолі з майстром В.А.Красножоном.  На другому місці  - бригада Гайсинських ЕМ (майстер - А.М.Войнаровський), на почесному третьому місці  бригада майстра С.М.Фурмана з Томашпільських ЕМ. Четверту та п'яту сходинку на п'ядесталі професійної майстерності  посіли  бригади ремонтників Тиврівських та Ямпільських електромереж, - повідомив член судівської комісії, головний інженер Тульчинських ЕМ Володимир Скачко.

Додамо, наступний, другий етап змагань заплановано на 12 травня  на базі  СО “Мурованокуриловецькі ЕМ”, третій — на 14 травня в Погребищенських ЕМ, четвертий  пройде 19 травня у Немирівських ЕМ, п'ятий - 21 травня в Тростянецьких ЕМ.  Фінальна частина змагань  відбудеться 2 червня в м. Бар  на навчально-тренувальному полігоні  СО «Барські ЕМ».

Довідка:  В  ПАТ “Вінницяобленерго”  подібні  змагання  проводяться щороку згідно  СОУ-Н МПЕ 40.1.12.104:2005 «Організація роботи з персоналом підприємств електроенергетики”. Їх мета - визначення рівня професійної підготовки  майстрів і бригад електромонтерів з експлуатації  розподільних  електромереж, підвищення  кваліфікації персоналу, пошук резервів виробництва, профілактика  виробничого  травматизму, пропаганда та обмін передовим досвідом. 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ