Головна / Новини / Тривають змагання з професійної майстерності

Медіа-центр

Тривають змагання з професійної майстерності

Черговий етап зональних змагань персоналу з експлуатації розподільчих мереж ПАТ «Вінницяобленерго» відбувся у Немирові на навчально-тренувальному полігоні місцевих електромереж. Конкурсантами на цей раз були бригади майстрів та електромонтерів Гайсинських ЕМ, Іллінецьких ЕМ, Немирівських ЕМ, Оратівських ЕМ і Тиврівських ЕМ. У ході виконання низки практичних і теоретичних конкурсних завдань, члени журі та судді визначили переможців цього етапу змагань. З показником у 135 балів найкращою стала бригада Немирівських електромереж. Друге місце у бригади електромонтерів Гайсинських ЕМ. На третьому - Оратівські ЕМ. Четверте та п’яте місце - у Тиврівських та Іллінецьких електромереж відповідно. За словами директора технічного Товариства Віктора Степанця, змагання у Немирові пройшли вдало, з належною організацією заходу. Про це він повідомив під час однієї із селекторних нарад, які проводяться щоденно з керівниками районних електромереж.

- Організатори змагань у Немирові та всі його учасники поставилися до всього, що там відбувалося, відповідально. Добре, що є таке розуміння, оскільки конкурси з професійної майстерності - це серйозний екзамен на профпридатність, важлива ланка системи підготовки кваліфікованих працівників. А ще, вважаю, це ключовий елемент роботи з персоналом, що спрямований на підвищення престижу робітничої професії електромонтера, - наголосив Віктор Степанець.

Наступний етап зональних змагань з професійної майстерності електромонтерів відбудеться вже завтра, 16 травня, у Могилів-Подільському.

Найцікавіші моменти конкурсних змагань у Немирові висвітлено на фото далі. Їх автор - інженер служби розподільчих мереж Товариства В’ячеслав Мостовий.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ