Головна / Новини / У роботі допомагають знання, досвід і... квіти

Медіа-центр

У роботі допомагають знання, досвід і... квіти

(Фоторепортаж на вільну тему напередодні вихідного дня)

В останній день робочого тижня, хоч він і розпочався з негоди, енергетики Вінниччини як завжди чітко, згідно планів і графіків виконують свої виробничі завдання. Допомагають у тому організованість, злагодженість і, звичайно, колективний дух, - наголошує генеральний директор Товариства Андрій Поліщук.

- В ПАТ “Вінницяобленерго” інакше і бути не може, адже енергетики, а це майже 5 тисяч працівників, обслуговують понад 770 тисяч споживачiв електричної енергiї. Це досить складний процес і занадто велика відповідальність, адже цілодобово необхідно забезпечувати безперебійну роботу усіх ланок енергетики  Вінниччини. Тому вимоги до наших спеціалістів дуже високі. Ефективність у роботі і високопродуктивний результат - передусім. Дбаємо, аби наші працівники постійно оновлювали свої знання, що, власне, і відбувається в компанії шляхом проведення різноманітних курсів, семінарських навчань, лекцій тощо. Маємо для того обладнаний Учбовий центр, розуміння спеціалізованих фахівців, які проводять навчання. Великий плюс у професії енергетика відіграє ще досвід. Ну, і варто зазначити, що робота усіх без виключення працівників Товариства вимагає витримки і гарної фізичної форми. З тим у колективі теж все гаразд. Наші щорічні Спартакіади і наша футзальна команда “Енергетик” прославилися вже далеко за межами області, - поділився міркуваннями Андрій Поліщук під час спілкування з прес-групою.

Про професіоналізм, ентузіазм і злагодженість, які притаманні енергетикам говорить й начальник відділу кадрів Товариства Раїса Козаченко. На її думку, досягається все це за рахунок виваженого підходу щодо організації праці, а також здорового психологічного клімату в колективі.

- Я, особисто, завжди іду на роботу з гарним настроєм, яка б там погода за вікном не була, бо знаю, мої колеги зустрінуть мене з посмішкою. Якщо ж виникають проблемні моменти у виробничому процесі, то допоможуть їх вирішити. Коли ж трапляються будь-які особисті життєві труднощі — також підтримають. Наш колектив взагалі - єдина дружна родина. Керівництво дбає про своїх працівників, створюючи комфортні умови праці і відпочинку. Ну, а ми, переважно жіноча частина Товариства, додаємо до загальної картину своїх чарівних фарб - прикрашаємо все довкола квітами. Вони у нас скрізь: і в управлінні, і у кожній структурній одиниці, в кабінетах та на клумбах. Ці прекрасні творіння матінки-природи надихають на більш плідну працю, створюють неабиякий настрій, що тільки допомагає у роботі та спілкуванні з колегами, - повідала Раїса Козаченко та продемонструвала улюблені орхідеї. Очевидно, що у її кабінеті зозулинці, адже ще так називають орхідеї європейські у народі, “прописалися” надовго.

Як не дивно, чи не у кожному іншому кабінеті управління також можна побачити цих популярних “красунь”. Полюбляють їх також у централізованій бухгалтерії. Скажімо у провідного бухгалтера-керівника групи Тетяни Семенцової буйно і рясно квітує біла орхідея.

- Мені її подарували у День народження. І судячи з того, як вона цвіте — зробила висновок, що у нашому колективі їй сподобалося. Квіти ж взагалі дуже чутливі, у поганій атмосфері з негативною енергетикою вони б так не цвіли. А так, самі бачите. Милують наші очі, радують серце... Від того хочеться краще працювати і жити, - розповіла Тетяна Семенцова.

Небайдужими до чарівної, дивонадихаючої на працю квітки, виявляється, є і чоловіки-енергетики. Зокрема, побачили ми її і у підрозділі комерційної діяльності Товариства. Заступник начальника відділу Віталій Стискал разом із колегами в перерві між справами навіть продемонстрували свою, як жартують, білооку “колежанку”.

Одним словом, орхідеї, чи будь - які інші квіти, які полюбилися нашим енергетикам - це дуже гарний знак. Передусім знак того, що у колективі ПАТ “Вінницяобленерго” і справді панує натхненна праця, від результату якої запалюється світло не лише в оселях вінничан, а й у душах також.

І на завершення теми - невеличка довідка. У світі, стверджують флористи, нараховується понад 100 тисяч сортів і видів орхідей. Ця квітка є символом витонченості і мудрості. Вона символізує любов, красу, гармонію, затишок. Згідно з фен-шуй, орхідеї живлять творче натхнення, змушують людину діяти і творити на одному диханні, в одному пориві, віддаючи всі свої думки творчій та плідній роботі.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ