Головна / Новини / У ВМЕМ пропонують новий спосіб передачі показів електролічильника

Медіа-центр

У ВМЕМ пропонують новий спосіб передачі показів електролічильника
З початком року в приміщенні Вінницьких міських електромереж запрацювали моноблок для передачі показів приладів обліку електроенергії та електронне інформаційне табло. За словами директора Олександра Плотиці, нововведення направлено на допомогу споживачам.
- Стало зручно. Особливо людям похилого віку, які звикли приходити до нас чи добиратися здалеку з інших районів міста, витрачаючи час аби надати покази лічильників. Через це наприкінці місяця, як правило, утворювалися великі черги. З появою моноблоку все значно змінилося. Тепер прямо в холі, де встановлено моноблок, можна просто підійти до нього, ввести свій особовий рахунок та останні покази лічильника. Дуже просто і зручно. Якщо споживач не може провести таку операцію самостійно, йому допоможуть наші працівники. Також роз’яснять, як треба користуватися пристроєм. Це, насправді, нескладно. Моноблок працює щодня, окрім вихідних - суботи та неділі. Крім того, з появою моноблоку вдалося розвантажити і роботу наших операторів. Також в допомогу споживачам тепер маємо й інформаційне табло, де розміщуємо важливу інформацію. Наприклад, про інші прості способи передачі показів електроенергії, про встановлення лічильників різного класу та інше, - розповів Олександр Плотиця.
Додамо, що вже наприкінці поточного місяця, а саме 30 січня, розпочнеться період передачі фактичних показів приладу обліку електроенергії. Триватиме він до 5 лютого. Обрати найзручніший для себе спосіб передачі показів можна за посиланням: http://www.voe.com.ua/sposoby-peredachi-pokaznykiv-0
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ