Головна / Новини / Участь в роботі Всеукраїнського онлайн-семінару з питань енергетики.

Медіа-центр

Участь в роботі Всеукраїнського онлайн-семінару з питань енергетики.
Працівники АТ «Вінницяобленерго», зокрема, напрямку технічної, комерційної діяльності та учбового центру, взяли участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного онлайн-семінару на тему «Проблеми пофідерного аналізу розподільних електричних мереж».
Так, з доповіддю про «Особливості реалізації розрахунків пофідерних балансів у мережах 10-0,4кВ АТ «Вінницяобленерго» виступив під час онлайн-семінару начальник відділу енергобалансів та нормування ТВЕ Товариства, кандидат технічних наук Олександр Глоба. Тему «Оцінювання впливу дахових СЕС на технологічні витрати електроенергії у розподільчих електромережах 0,4 кВ за допомогою ПК «Втрати-10/0,4» розкрив керівник науково-дослідної групи учбового центру Товариства, кандидат технічних наук, доцент кафедри електричних станцій та систем Олександр Бурикін.
Додамо, семінар організовано науковцями кафедри електричних станцій та систем, ФЕЕЕМ Вінницького національного технічного університету (ВНТУ) на чолі з доктором технічних наук, заслуженим діячем науки і техніки, професором Петром Лежнюком.
 
Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ