Головна / Новини / Увага! Штормове попередження!

Медіа-центр

Увага! Штормове попередження!

10 березня та впродовж 11 березня у Вінницькій області вирує сильний вітер. Його пориви сягають у 15-22 м/с, а подекуди і 29-34 м/с. За повідомленням Українського гідрометцентру, така погода спостерігається майже по всій території країни, відповідає II рівню небезпеки та, ймовірно, збережеться до кінця доби. Оголошено штормове попередження.

Через несприятливі погодні умови, зокрема, у Вінниці та області, станом на 15-у годину залишається знеструмленими 6 ліній електропередач (ПЛ 10 кВ), які знаходяться на території Вінницьких, Замостянських, Калинівських та Ямпільських електромереж. Над усуненням наслідків негоди працюють 17 аварійно-відновлювальних бригад ПАТ «Вінницяобленерго», задіяно 20 одиниць техніки. До кінця дня 11 березня енергетики обіцяють відновити електропостачання.

Шановні громадяни, під час сильних поривів вітру, будьте обережними! Старайтесь не ходити під деревами, лініями електропередач, рекламними щитами. Шквальні пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.
У разі обриву електропроводу – ні в якому разі не торкайтеся і не намагайтеся його прибрати! Взагалі не підходьте до нього на відстань до 8 метрів та негайно інформуйте працівників відповідних служб. Зокрема телефонуйте черговому диспетчеру електромереж району, на території якого стався обрив, або за номерами 0 (800) 217-217 (0432), 65-95-95 (ПАТ "Вінницяобленерго") та 15-60 і 0-800-60-15-60 «Цiлодобова вaрта»(м.Вінниця).

Пам’ятайте, самостійне усунення будь-яких пошкоджень в електромережі несе смертельну небезпеку, а прості заходи безпеки – збережуть життя!

Будьте уважними і залишайтеся здоровими!

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ