Головна / Новини / В Центральній диспетчерській Товариства відбулись показові заняття з цивільного захисту

Медіа-центр

В Центральній диспетчерській Товариства відбулись показові заняття з цивільного захисту

Протягом 5-6 вересня у Вінниці, на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області проходили  Дні професійної майстерності. Відбулись вони  під головуванням заступника начальника управління планування та координації заходів цивільного захисту - начальника відділу підготовки органів управління та навчання населення ДСНС України Сергія Осипенка.  Мета заходу, який складався з тренінгових та практичних занять – удосконалення професійної майстерності  його учасників - майстрів виробничого навчання навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Вінницької, Одеської, Миколаївської, Хмельницької, Чернівецької, Кіровоградської, Херсонської, Закарпатської областей. 

Одне із показових занять за темою «Організація роботи диспетчерського пункту управління» відбулось у приміщенні Центральної диспетчерської ПАТ «Вінницяобленерго». Провів заняття завідувач обласних та міста Вінниці курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Володимир Кирилюк за участі представників нашого Товариства, а саме начальника служби Центральної  диспетчерської служби (ЦДС) Василя Поліщука, заступника начальника служби ЦДС Сергія Мельника, провідного інженера з пожежної безпеки СЦЗМПБ  Віктора Федосєєва, інженера СЦЗМПБ Петра Ляховського та диспетчерів ЦДС Віктора Вознюка і Максима Маслова.

За словами Василя Поліщука, такі навчальні моменти мають свій позитив.

- Особливо в плані вдосконалення роботи із взаємодії  нашого оперативного персоналу з підрозділами Державної служби надзвичайних ситуацій. Так чи інакше ми співпрацюємо пліч-о-пліч з надзвичайниками, скажімо, коли трапляються непередбачувані події. Тому подібні заняття важливі як для них, так і для нас, енергетиків, - прокоментував подію начальник Центральної  диспетчерської служби Товариства.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ