Головна / Новини / В Товаристві впровадять систему менеджменту профбезпекою

Медіа-центр

В Товаристві впровадять систему менеджменту профбезпекою

З метою підвищення конкурентноспроможності ПАТ “Віницяобленерго”, удосконалення діяльності роботи, а також покращення стану охорони праці і недопущення випадків травматизму в Товаристві розпочато розробку та впровадження системи менеджменту професійною безпекою і здоров'ям персоналу (далі - СМПБ) у відповідності до вимог стандарту ОНSAS 18001:2007.

- Даний стандарт був спеціально розроблений групою міжнародних організацій і діє у багатьох країнах як сумісний зі стандартами систем менеджменту якості 180 9001:1994 і систем екологічного менеджменту 180 14001. Метою стандарту ОНSАS 18001 є зниження фактичного несприятливого впливу на здоров'я, стан людей і запобігання небезпеці на виробництві, звільнення працівників від шкідливих і важких робіт, з одного боку, і підвищення привабливості умов праці – з іншого. Він цінний ще й тим, що тут будуть визначені професійні ризики кожної спеціальності енергетика, а потім будуть запроваджені методи управління даними ризиками з метою зниження як таких до мінімуму, або просто - іх виключення. Тобто, даний стандарт — це, передусім, пряме запобігання травматизму на підприємстві. Що ж до впровадження даного стандарту в нашому Товаристві, то все це здійснюється відповідно до наказу №460 від 03.12.2014 року, - розповів директор з охорони праці Товариства Сергій Козак, який безпосередньо контролюватиме виконання даного наказу.

Також за словами Сергія Козака, в Товаристві вже відбулась низка заходів присвячених цій темі. Насамперед, створено Координаційну раду на чолі з генеральним директором ПАТ “Вінницяобленерго” Андрієм Поліщуком, а також робочу групу з розробки СМПБ, до складу якої увійшли начальники, заступники та інженери служби охорони праці усіх структурних одиниць (СО) Товариства. Крім того, ще було проведено нараду з працівниками служби охорони праці Товариства за участі директора технічного Олександра Коломійця, а також семінарські заняття для директорів, представників служб та відділів СО. Основним доповідачем на них був гість з Києва, генеральний директор компанії “Артбізнес” Володимир Пилипенко.

- Наші працівники взяли досить активну участь в цих семінарських заняттях і, сподіваюся, вони пройшли з користю для них. А робота з розробки та впровадження СМПБ триватиме далі, - доповнив директор з охорони праці ПАТ “Вінницяобленерго”.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ