Головна / Новини / В Учбовому центрі повним ходом йде навчання

Медіа-центр

В Учбовому центрі повним ходом йде навчання

З 11 вересня після літньої перерви продовжились навчання в Учбовому центрі ПАТ «Вінницяобленерго», що у Вінниці по вулиці Енергетичній. В освітній процес активно включилися одразу декілька груп. Це працівники Товариства, а саме контролери з енергонагляду і електромонтери оперативно-виїзних бригад (ОВБ), які навчатимуться 3 тижні, а також майстри з автотранспорту. Останні минулого тижня прослухали курс лекцій та склали іспит. З 18 вересня вже повернулися на свої робочі місця, але перед тим встигли розповісти про своє навчання. Так, наприклад, майстер з автотранспорту Теплицьких електромереж Валерій Одинок поділився, що, незважаючи навіть на солідний робочий стаж, навчальний досвід для нього є не менш корисним.

- 40 років працюю в електромережах. Практика, дійсно, велика, але скажу, що практика-практикою, а час не стоїть на місці, все у житті міняється і нові знання аж ніяк мені та моїм товаришам по роботі не зашкодять, - сказав Валерій Одинок.

Вперше пройшов навчання в Учбовому центрі водій автотранспортних засобів Погребищенських електромереж Іван Гнатенко.

- Я взагалі лише два місяці працюю водієм у СО «Погребищенські ЕМ». Тому для мене навчання тут – це важливо. По-перше, отримаю теоретичний курс, а по-друге, познайомлюся з колегами з інших районних електромереж, серед яких чимало досвідчених працівників. Думаю, що це також буде великим плюсом для моєї подальшої роботи. Зараз ось готуємося до іспиту з правил охорони праці на автомобільному транспорті, - розповів Іван Гнатенко.

Прихильником якісного навчання з метою підвищення кваліфікації працівників є майстер з автотранспорту Могилів - Подільських ЕМ Віталій Мазур.

- Справді, в нашій професії такі навчальні курси – необхідна і важлива річ. Я за те, що б вони проходили навіть частіше. Ось, скажімо, зараз ми, майстри - водії, як ніколи тісно спілкуємося з механіками. В процесі навчання вирішуємо спільні питання і все це, без сумніву, допоможе нам у роботі. Шкода, що не проводяться семінари. Колись і вони були. Я часто їх з колегами відвідував. Непогано було б відновити і цю форму навчання, - зауважив Віталій Мазур.

Другий тиждень занять триває для групи контролерів з енергонагляду. Одна із перших їхніх лекцій - у заступника директора Учбового центру Наталії Поліщук.

- Моя лекція - це своєрідний економічний лікнеп. Знаю як донести і охоче допомагаю кожному розібратися в ключових питаннях сучасної ринкової економіки. Розглядаємо, яким чином вона торкається їхнього життя, професійної діяльності, захисту прав тощо, - розповіла Наталія Поліщук.

Кожна група, яка заїжджає до Учбового центру на навчання, проходить реєстрацію, тестування з охорони праці та пожежної безпеки у методиста центру Лариси Сегеди.

- Протягом усього навчального процесу я їх веду, контролюю відвідування, спостерігаю за дисципліною, вношу корективи у розклад, якщо виникає така необхідність. Навчання у нас проводять досвідчені викладачі. Як правило, це керівні працівники Товариства та високопрофесійні спеціалісти. Основним завданням Учбового центру є первинна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників нашого Товариства, - розкрила суть навчального процесу Лариса Сегеда.

Директор Учбового центру Олександр Бірюков додав, що навчання працюючого персоналу ПАТ «Вінницяобленерго» проводиться згідно з планом.

- Працівники Товариства в обов’язковому порядку повинні періодично проходити навчання з метою вдосконалення своєї професійної майстерності, поповнення теоретичного багажу. Це теж - серйозна робота. І добре, що керівництво структурних одиниць розуміє важливість освітньої справи та згідно запланованих графіків учбового процесу направляє до нас своїх працівників, - наголосив Олександр Бірюков.

Додамо, діяльність Учбового центру проводиться на власній, сучасній матеріально-технічній та навчально-виробничій базі, поруч з двома підрозділами Товариства та діючим виробництвом. На території знаходиться їдальня, яка працює щоденно, крім вихідних. При бажанні, всі слухачі Учбового центру розміщуються у готелі Товариства.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ