Головна / Новини / В АТ "Вінницяобленерго" відбулися позачергові загальні збори акціонерів

Медіа-центр

В АТ "Вінницяобленерго" відбулися позачергові загальні збори акціонерів

3 вересня 2019 року відбулися позачергові загальні збори акціонерів  АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».  Відкрив  збори  генеральний директор АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» Андрій Поліщук, проінформувавши  акціонерів  та їх представників про прийняття Наглядовою радою АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» (протокол засідання Наглядової ради № 12/07/2019 від 12 липня 2019 року) рішення про проведення позачергових загальних зборів акціонерів АТ«ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО». Андрій Поліщук доповів про заходи щодо підготовки та проведення позачергових загальних зборів акціонерів.

За рішенням Наглядової ради Товариства повноваження реєстраційної комісії були передані депозитарній установі - ТОВ «УКРЕНЕРГОРЕЄСТР», представники якої і сформували склад реєстраційної комісії загальних зборів акціонерів АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

Окрім організаційних питань, на зборах розглянули питання розподілення частини прибутку Товариства, отриманого за результатами роботи АТ за 2017-2018 роки. Також обговорили питання пов’язані з введенням в дію ЗУ «Про ринок електроенергії», а саме схвалення правочинів для роботи Товариства в умовах нового законодавства на ринку електроенергії.

З усіх питань порядку денного проведено голосування та прийняті відповідні рішення.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ