Головна / Новини / Вдосконалення майстерності – важлива справа

Медіа-центр

Вдосконалення майстерності – важлива справа

Майстерність, досконалість - це, насамперед, наполеглива праця.  Бригади електромонтерів з експлуатації розподільчих мереж  щодня доводять це під час виконання своїх прямих обов’язків. Однак у Товаристві вже стало і правилом, і доброю традицією щороку навесні проводити для персоналу цієї оперативно - виробничої ланки  ще й конкурс професійної майстерності. У ході його проведення кожен майстер і електромонтер  персонально демонструє свої вміння та навички. Це свого роду екзамен на профпридатність, який аж ніяк не зайвий, а навпаки – додає знань  і впевненості у своїй справі. Черговий  такий  конкурс  стартував  4 травня, у Літині,  на учбово-тренувальному полігоні  місцевих електромереж. Участь у першому його зональному етапі  взяли  5 бригад майстрів та електромонтерів, а саме Вінницьких ЕМ, Барських ЕМ, Жмеринських ЕМ, Замостянських ЕМ та Літинських ЕМ. Під час урочистого  відкриття змагань директор технічний ПАТ «Вінницяобленерго»  Віктор Степанець наголосив, що проведення подібного конкурсу - це не тільки особливо важливе завдання, мета якого – підвищити кваліфікацію і визначити рівень професійної підготовки персоналу, а й своєрідне свято майстерності.

- Свято, яке пов’язане, насамперед,  з традиціями, які склалися у нашому Товаристві. Крім того, це серйозна перевірка базового фундаменту надійності енергетиків, яким є ваш професіоналізм.  Саме завдяки таким конкурсам, таким змаганням він, вважаю, і формується.  Електромонтери і майстри  під час таких змагань мають можливість плідно поспілкуватися, якнайкраще продемонструвати  свою вправність, поділитися своїм досвідом, знаннями, як теоретичними, так і практичними. Власне, в цьому і є суть заходу. Впевнений, що всі учасники конкурсу докладуть максимум зусиль і покажуть достойний рівень свого професіоналізму, який демонструватимуть практично й  надалі у своїй повсякденній дуже  нелегкій і такій потрібній  праці. Тож бажаю всім успіху, а наймайстернішим - перемоги!- сказав Віктор Степанець, звертаючись до учасників конкурсу.

Після урочистого підняття державного прапору заступник начальника  служби розподільчих мереж Товариства Борис Грушко  представив учасникам зональних змагань  членів суддівської комісії, а також ознайомив  із планом проведення конкурсу.  Бригадам електромонтерів  належало пройти  етапи з виконанням таких завдань, як заміна перекидок від КТП до першої опори ПЛ-04,кВ;  монтаж подвійного кріплення на опорі ПЛ-10 кВ; ремонт відгалуження до вводу в будинок; зняття постраждалого з опори та надання першої до лікарняної  допомоги; гасіння пожежі на КТП. Також серед завдань  і  теоретична перевірка знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, технології робіт і правил технічної експлуатації.

В результаті  конкурсних змагань, що відбулись у Літині, кращі показники з майстерності продемонструвала бригада електромонтерів Барських ЕМ (майстер - Ярослав Лотоцький, електромонтери - Володимир Маліцький та Андрій Середюк). У них – перше місце. Друге місце у бригади Жмеринських ЕМ (майстер - Сергій Яровий, електромонтери – Олександр Рудяк, Руслан Редька). Третє місце посіла бригада електромонтерів Літинських ЕМ (майстер - Віктор Іванець, електромонтери -  Олександр Заболотний, Ярослав Криштофор).  4 місце у бригади Замостянських ЕМ (майстер - Рустам Аббасов, електромонтери - Микола Моргун, Олег Вітвіцький). На  5- му – бригада  Вінницьких ЕМ (майстер - Михайло Коваль, електромонтери - Микола Шага та  Анатолій Оцьвера). Переможці  (1-3 місце) отримали почесні грамоти та цінні подарунки.

Додамо, згідно графіку проведення зональних конкурсів  професійної майстерності майстрів  та електромонтерів по експлуатації розподільчих мереж ПАТ «Вінницяобленерго» , попереду  ще 4 етапи  та фінальні змагання. Другий зональний етап збере конкурсантів вже незабаром, а саме 10 травня, у Немирові на навчально-тренувальному полігоні СО «Немирівські ЕМ». Бригади електромонтерів Гайсинських, Іллінецьких, Немирівських, Оратівських та Тиврівських електромереж вже активно готуються до цієї події. 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ