Головна / Новини / Відбулось розширене засідання дирекції Товариства

Медіа-центр

Відбулось розширене засідання дирекції Товариства

«Якість та ефективність праці мають бути кращими»,- наголосив генеральний директор АТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук під час розширеного засідання дирекції Товариства за участі керівництва управління та його структурних одиниць. Конкретику вказав по кожному напрямку діяльності, заслухавши перед цим звітні доповіді директора технічного Віктора Степанця, директора комерційного Олексія Тарараки, директора фінансового Людмили Кисленко, директора сервісного центру Олега Казьмірука, заступника директора із забезпечення діяльності Віталія Мазура, директора Учбового центру Олександра Бірюкова та очільників районних електромереж.
- Вже не раз ми аналізували нашу спільну роботу за минулий рік та поточний період. Все задля того, аби у подальшому не допустити недопрацювань і помилок. Працюючи в доволі жорстких умовах нового ринку електроенергії, що передбачає перехід на стимулююче тарифоутворення, неефективність роботи недопустима ні за яких умов. Тому від кожного вимагаю чіткої організації праці, плану заходів, які намічені Планом розвитку системи розподілу Товариства на 2020 рік, а також якісного і ефективного виконання запланованого за усіма напрямками діяльності. Особливо акцентую увагу на виконанні завдань з технологічних втрат електроенергії (ТВЕ), виявленні крадіжок електроенергії з активним залученням до того районних рейдових бригад, контролерів та застосуванням методу фотофіксації показів на приладах обліку електроенергії. Особисто контролюватиму роботу кожної структурної одиниці за цими напрямками і зобов’язую щомісячно звітувати про виконання,- зокрема зауважив Андрій Поліщук, звертаючись до учасників наради.
Після усіх виступів та змістовного їх обговорення учасники зібрання прийшли до спільних рішень та занесли їх до Протоколу засідання дирекції АТ «Вінницяобленерго».

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ