Головна / Новини / Відбулось розширене засідання профкому Товариства

Медіа-центр

Відбулось розширене засідання профкому Товариства

П'ять ключових питань розглянули лідери та члени цехових  профспілкових організацій  під час розширеного засідання профкому

 ППО ПАТ “Вінницяобленерго”. Воно  відбулося 11 березня у актовій залі управління. Обговорили, зокрема, теми 11-ої  Спартакіади серед трудових колективів Товариства,  проведення якої планується у березні-травні поточного року, і 12-ої Галузевої Спартакіади “Укрелектропрофспілки”. Цю інформацію до учасників зібрання донесли директор з персоналу Віталій Хребтій та  заступник голови профкому Раїса Козаченко. За їхніми словами, головам  цехових профспілкових організацій доручено  забезпечити належну підготовку команд до участі у майбутніх спортивних змаганнях.

Також з пропозиції голови профкому Олександра Вдовиченка обсудили питання про стан охорони праці та заслухали з цього приводу  директора з ОП Володимира Віштака.

Не обійшли увагою і тему виконання інструкції з діловодства “Укрелектропрофспілки”, яка затверджена Президією ЦК УЕП від 09. 02.2016 року за № П -19. Наприкінці  засідання заслухали ще  інформацію головного бухгалтера профкому Наталії Саніної про фінансування профспілкових заходів у поточному році.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ