Головна / Новини / Відбулось розширене засідання профкому Товариства

Медіа-центр

Відбулось розширене засідання профкому Товариства

П'ять ключових питань розглянули лідери та члени цехових  профспілкових організацій  під час розширеного засідання профкому

 ППО ПАТ “Вінницяобленерго”. Воно  відбулося 11 березня у актовій залі управління. Обговорили, зокрема, теми 11-ої  Спартакіади серед трудових колективів Товариства,  проведення якої планується у березні-травні поточного року, і 12-ої Галузевої Спартакіади “Укрелектропрофспілки”. Цю інформацію до учасників зібрання донесли директор з персоналу Віталій Хребтій та  заступник голови профкому Раїса Козаченко. За їхніми словами, головам  цехових профспілкових організацій доручено  забезпечити належну підготовку команд до участі у майбутніх спортивних змаганнях.

Також з пропозиції голови профкому Олександра Вдовиченка обсудили питання про стан охорони праці та заслухали з цього приводу  директора з ОП Володимира Віштака.

Не обійшли увагою і тему виконання інструкції з діловодства “Укрелектропрофспілки”, яка затверджена Президією ЦК УЕП від 09. 02.2016 року за № П -19. Наприкінці  засідання заслухали ще  інформацію головного бухгалтера профкому Наталії Саніної про фінансування профспілкових заходів у поточному році.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Список електропостачальників
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації