Головна / Новини / Відбулось засідання профспілкового комітету ППО Товариства

Медіа-центр

Відбулось засідання профспілкового комітету ППО Товариства

Днями на базі Тульчинських електромереж відбулось засідання профспілкового комітету ППО ПАТ «Вінницяобленерго» НПЕУ. Учасники зібрання розглянули низку питань. Зокрема йшлося про: затвердження плану роботи на 2018 рік; результати оздоровчої  минулорічної кампанії і підготовку до її проведення  у поточному році; про зміни до Колективного договору Товариства; про фінансування цьогорічних профспілкових заходів; про роботу профактиву  та цехових профспілкових  організацій в умовах структурних  змін  на виробництві (проінформував директор з персоналу Товариства Віталій Хребтій); про рішення Центральної Ради НПЕУ.

Після засідання його учасники мали можливість ознайомитися з роботою персоналу Тульчинських електромереж, а також відвідати місцеву пам’ятку архітектури 2-ої половини 18 століття, що вважається одним із семи чудес Вінниччини - палац Потоцьких.

 Додамо, свого часу рішенням Вінницької обласної ради сімома Чудесами Вінниччини визнано:   Свято-Троїцький Браїлівський жіночий монастир (Жмеринський район), історико-культурний комплекс «Буша» та «Гайдамацький яр» (Ямпільський район), історико-культурний центр духовності та злагоди - Костел Флоріана (Шаргородський район), національний музей-садиба М. І. Пирогова (м.Вінниця), Немирівське городище – Великі вали VII-VI ст. до н.е. (Немирівський район), Лядовський скельний монастир (Могилів-Подільський район) і Палац Потоцьких у Тульчині.

 

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ