Головна / Новини / Відбувся День охорони праці

Медіа-центр

Відбувся День охорони праці

В усіх структурних одиницях ПАТ “Вінницяобленерго” відбувся черговий День  охорони праці. Захід  проводиться другого четверга кожного місяця. Його головною метою є  привернення уваги керівного складу та працівників Товариства  до питань охорони праці на підприємстві, а саме запобігання нещасним випадкам під час виконання виробничих завдань та професійним захворюванням.

У Гайсинських ЕМ до цього заходу готуються дуже ретельно,- наголосив  директор Євгеній Вдовиченко.

- Зазделегідь повідомляємо персонал  про його проведення, оголошуючи тему та завдання, які слід виконати щодо підготовки Дня охорони праці. Потім, вже безпосередньо у день проведення, збираємо  колективну нараду. Згодом, спільно із представниками управління ПАТ “Вінницяобленерго”, які приїжджають до нас, перевіряємо робочі місця, стан охорони праці по всіх дільницях з виїздом на робочі місця. Наступного дня, як правило,  все аналізуємо і проводимо технічне навчання персоналу. Для того маємо усі можливості. Зокрема,  і для проведення дня охорони праці, і для технічного навчання є в нас спеціалізований кабінет, - розповів керівник Гайсинських ЕМ.

- Крім  планових Днів з охорони праці та пожежної безпеки, різноманітних технічних інструктажів та навчань у даному  кабінеті проводяться також і співбесіди  з працівниками, які приймаються на роботу. Відбуваються тут

і перевірки знань персоналу робочою комісією з питань охорони праці,  пожежної безпеки та  технічної експлуатації. Для цього в кабінеті є все необхідне: відповідне приладдя, наглядні посібники, література тощо, - додав інженер з охорони праці Гайсинських ЕМ Павло Сивак.

 Додамо, День охорони праці проводиться в усіх енергопостачальних компаніях нашої держави згідно власних планів.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Структурні одиниці
Музей
Інтегрована система менеджменту
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ