Головна / Новини / Відбувся День охорони праці

Медіа-центр

Відбувся День охорони праці

12 листопада в усіх структурних одиницях та виробничих службах управління Товариства відбувся День охорони праці. За словами директора з охорони праці ПАТ «Вінницяобленерго» Сергія Козака даний захід проводився згідно затвердженого наказом Генерального директора нормативного документу «Проведення Днів охорони праці в структурних одиницях ПАТ «Вінницяобленерго».

- Ще на початку поточного року до усіх СО, служб та відділів Товариства була донесена відповідна програма Дня охорони праці. Проводиться він двічі на місяць і,як вже довела практика, даний захід є одним із найбільш ефективних засобів контролю дотримання вимог безпеки, виробничої санітарії і гігієни праці. В його проведенні, як правило, беруть участь посадові особи, фахівці, керівники Товариства, які, власне, несуть персональну відповідальність за стан охорони праці згідно діючого законодавства. Виїжджаючи в структурні підрозділи, вони діють згідно затвердеженої тематики заходу. Ну, наприклад, перевіряють готовність технічних засобів до роботи в зимовий період; наявність та справність огороджень у двигунів верстатів, конвеєрів, обертаючих частин механізмів; відповідність нормативним вимогам приміщень  для профілактичного обслуговування  та ремонту транспортних засобів. В обов'язковому порядку  перевіряють також і забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту. В разі виявлених порушень - оперативно приймають відповідні та невідкладні  рішення  щодо  їх  усунення,- розтлумачив мету Дня охорони праці директор з охорони праці Товариства Сергій Козак.

Також  директор з охорони праці Товариства пояснив, що за результатами Дня охорони праці складаються відповідні акти, які здаються в СОП для узагальнення та підготовки наказу по Товариству.  Все це надалі визначає заходи щодо попередження виявлених порушень, міри впливу до порушників, а саме призначення позачергової перевірки знань, зниження премії, заслуховування на Штабі ТБ тощо.

Енергетика Онлайн
Особистий кабінет АТ "Вінницяобленерго"
Передати покази лічильника
Способи передачі показів
Реєстр постачальників електроенергії
Кол-центр
ПАТ "Вінницягаз"
IНФОРМАЦIЙНО- КОНСУЛЬТАЦIЙНИЙ ЦЕНТР
Телефон довіри
Як отримати субсидію?
Структурні одиниці
УЧБОВИЙ ЦЕНТР
Інтегрована система менеджменту
Музей
Охорона праці
Реформа енергоринку
Доступ до публічної інформації
ПРИЄДНАННЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Договір про стандартне приєднання
ДОГОВІР ПРО НЕСТАНДАРТНЕ ПРИЄДНАННЯ